UA
  RU

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими

  Редагувати переклад
  Не всі знаменитості такі марнославні, як нам часом здається.

  Гарна кожна людина. Але тільки в тому випадку, якщо він розуміє свою цінність, індивідуальність, а також має неабияку впевненість. Ось якраз із останнім у героїв нашої добірки і спостерігаються деякі складнощі. Так, можливо, їх зовнішність досить специфічна і незвичайна, але так тільки цікавіше. Кому подобається досконалість, якщо неідеальність набагато цінніша? Складно уявити, що люди, якими ми захоплюємося і вважаємо красивими, теж сумніваються в собі і вважають себе непривабливими, але така реальність. То хто ж досі не вірить у свою унікальність?


  Сальма Хайек

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими.

  @salmahayek

  Красуня, якою захоплюються мільйони чоловіків і жінок, вважає, що в неї зовсім неідеальне тіло. «Я не з тих, у кого ідеальне тіло, але якщо багато хто так думає, то я підозрюю, що це означає, що я хороша актриса», — одного разу сказала вона в інтерв'ю виданню Parade. Втім, любимо Сальму ми за її темперамент та вміння грати пристрасних, фатальних та пекучих жінок. У такій справі її постать здається якнайкращою.

  Ніколь Шерзінгер

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими.

  @nicolescherzy

  Співачка і колишня учасниця гурту Pussycat Dolls, яка має чи не найсексуальнішу фігуру серед селебрітіз, одного разу сказала: «Я взагалі ніколи не розцінювала себе як сексуальну дівчину. Я – справжнісінький ботан, який тільки може бути». Але і гіки має власну привабливість, а за наявності такої обкладинки як у Шерзінгер, і зовсім виходить гаряча суміш.


  Олівія Уайлд

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими.

  @oliviawilde

  Пам'ятайте, як в одному з інтерв'ю, коли Олівію запитали про її майбутнього чоловіка Джейсона Судейкіса, вона сказала таку фразу: «Я взагалі думала, що недостатньо хороша для нього. Мені здавалося, що він не зацікавиться мною. Він був класний, веселий і розумний, і мене це настільки захоплювало, що я вирішила, що не дуже хороша для нього». Хоча, Олівію законно досі вважають однією з найпривабливіших світових зірок навіть попри надто специфічну форму обличчя.

  Читайте також: Зірки, які відмовилися від ботоксу та філерів на користь природної краси

  Меган Фокс

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими.

  @the_native_tiger

  "Я не вважаю себе сексуальною та красивою жінкою", сказала Меган в інтерв'ю News of The World. «Я виглядаю, як Тед Ньюджент у чорній перуці». Якщо так, то чому зараз Меган Фокс є не лише найстильнішою знаменитістю, а й досі чи не «іконою краси»? Недооцінювати себе зовсім непривабливо.


  Марго Роббі

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими.

  @margotrobbie

  Американському сайту Vanity Fair Марго розповіла, що вона навіть у своєму колі друзів не найкрасивіша. «Я напевно не з тих дівчат. Я виросла, але мені так і не прийшло усвідомлення того, що я особливо приваблива. Якби ви мене побачили у 14 років! Я була з брекетами і в окулярах, неохайна і довготелеса. І якщо я виглядала добре у «Вовку з Уолл-стріт», то це все завдяки нарощеному волоссю і великій силі макіяжу». Однак такий типаж як у Марго, таких дівчат із сусіднього двору, досить популярний. Людям подобаються такі зовнішності, тому що в них не важко впізнати себе.

  Ріанна

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими.

  @badgalriri

  Краса буває різною, і що складніше вона, то краще. Ріанна якраз з тих дівчат, від яких неможливо відвести погляд навіть у тому випадку, якщо цього дуже хочеться.

  «У мене щомісяця буває «потворний день». Це коли на обличчі вискакують прищі, я товста та з поганим настроєм».  Читайте також: Улюблені аромати знаменитостей

  Міла Куніс

  Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими.

  @kunismilax

  «Я ціную увагу з боку оточуючих, але взагалі не вважаю себе привабливою», – сказала вона The Sun. "Я не вмію показувати природну сексуальність або бути чуттєвою, на відміну від інших жінок".


  Статті на тему