UA
RU

10 життєвих уроків від Бейонсе

Редагувати переклад

10 життєвих уроків від Бейонсе-Фото.

У вересні американській співачці та мамі трьох дітей виповнилося 37 років. Тільки уявіть — на рахунку Бейонсе 20 статуеток Греммі та багатьох інших нагород, звання найбагатшої артистки за версією Forbes, перші рядки у чартах, титул найуспішнішою виконавицею 2000-х років та головною радіо-виконавицею десятиліття за версією Billboard, кілька ролей у фільм , номінація на «Золотий глобус» та власну лінію одягу. При неймовірно завантаженому графіку Бейонсе встигає також виховувати шестирічну Блю Айві та близнюків Сера Картера та Румі. 

Розповідаємо вам про життєву філософію співачки і ділимося натхненними цитатами. 

10 життєвих уроків від Бейонсе-Фото.

Я волію приймати все, як є, і думаю тільки про те, як пройти через це гідним чином.

Найпривабливіше в жінці - Це її впевненість. Ви можете бути красивою, але якщо ви не впевнені в собі, ви не стати сексуальною. Ви повинні любити себе, і тоді вас любитимуть інші. Не зациклюйтесь на дрібницях, інакше ви будете скуті. Подивіться на себе з іншого боку та тренуйтеся.

 

Справжня дива - витончена, і талановита, і сильна, і безстрашна, і відважна, і при цьому має скромність і смирення.

 

Світ побачить вас такими, якими ви самі уявляєте, і буде ставитись до вас так, як ви ставитеся до себе. Боріться за те, у що ви вірите, ставте цілі та добивайтеся їх, але не забувайте, що часом потрібно давати собі відпочити. Дозволяйте тому, чого ви хочете, трапитися без чийогось дозволу.

10 життєвих уроків від Бейонсе-Фото.

Я вірю в жіночу солідарність, взаємодопомогу та чуйність. Ми можемо багато чого навчитися один в одного. Якщо ви вважаєте якусь дівчину красивою, то просто підійдіть і запитайте поради, як вам досягти того ж результату, замість того, щоб заздрити та страждати. Це моє кредо.

Мені вдалося уникнути багатьох підліткових проблем, тому що в мене була мета – музика.

 

Існує тимчасовий ліміт для поп-зірок. Поп-зірки порівняно швидко виробляють свій ресурс. Для легенди ікони жодних тимчасових обмежень не існує. Саме такий статус мені хочеться набути.

10 життєвих уроків від Бейонсе-Фото.

Шукай шляхи стати розумнішими і сильнішими, стати відданішими і уважнішими до інших, сприйнятливішими і свідомішими до оточуючих. Знаходь щось, чого ти навчився, що зробить тебе найкращою людиною.

Я намагаюся писати пісні, які допомагають робити людей краще та наближають їх один до одного.

 

Коли я не впевнена у собі, я насамперед задаюсь питанням: «Ок, і що ти збираєшся робити з цим?» Я використовую своє невдоволення як паливо для перетворення, а не горю марно. 

 

Ти не дізнаєшся, наскільки ти сильна, поки не буде шанс це довести.

10 життєвих уроків від Бейонсе-Фото.

Влада не дана вам. Ви повинні досягти її.

Якщо ви зробили все можливе, і нічого не принесло бажаного результату, то видихніть, одягніть сексуальну сукню і проведіть час де-небудь не вдома. 

 

Я нічого нікому не маю доводити. Мій обов'язок — слідувати своєму серцю і концентруватися на тому, що я хочу сказати світові. 

 

Жінка – це не «слабка» стать. І нам що сказати.

Статті на тему