UA
RU

10 цитат Емми Стоун про красу, зйомки та Ендрю Гарфілде

Редагувати переклад

10 цитат Емми Стоун про красу, зйомки та Ендрю Гарфілде-Фото 1

Рудоволоса бестія Емма Стоун після зйомок в одному зі знакових у своїй кар'єрі фільмів «Відмінниця легкої поведінки» отримала номінацію на «Золотий глобус» та стала улюбленицею мільйонів. З того часу її ролі дуже різні, але завжди яскраві і незабутні. Чого вартий лише Бердмен, наприклад, за який вона отримала «Оскар» за найкращу жіночу роль другого плану. У 31-й день народження актриси згадуємо її найкращі цитати та ділимося з вами її життєвою філософією. 

Читайте також: 10 цитат Пітера Ліндберга про моду, фотографії та жіночу красу

 

Найкращий рецепт краси – бути собою. Я знаю багатьох людей з неідеальною шкірою, фігурою та волоссям. Але все це зовсім непомітно на тлі їхньої впевненості та почуття гумору.

Якщо ти проводиш весь час на знімальному майданчику і не можеш просто так пройтися вулицею, то як зіграти нормальну людину? Для цього треба хоч іноді спускатись у метро.

 

Коли Ендрю Гарфілд вперше постав у костюмі Людини-павука, я ніби збожеволіла: переді мною справжній кумир мільйонів! Підбігла і почала його тиснути, щоб упевнитись, що це не фантом. А він мені каже: «Емма Стоун, це непристойно, люди ж дивляться!

 

Для мене найкраще втілення краси — це жінка, яка не боїться бути собою.

Читайте також: 20 цитат Мадонни про чоловіків, успіх та музику

10 цитат Емми Стоун про красу, зйомки та Ендрю Гарфілде-Фото 2

Я вважаю, що жінка має носити той макіяж, який їй подобається. І перетворити процес нанесення мейку на пригоду.

Ви лише людина. Ви живете один раз, і життя - чудова штука, так з'їжте цей чортів брусничний пиріг.

 

Чи не біда, якщо ти не знаєш, чого хочеш від життя і які кроки слід зробити. Досить чітко уявляти, чого ти не хочеш.

 

Чесно кажучи, я не витрачаю час на абсурдні роздуми про різні речі або про те, яким стане моє життя через 10 років. Я волію насолоджуватися тим, що відбувається зараз.

Читайте також: Найкращі цитати Одрі Хепберн, які ніколи не зможуть набриднути

10 цитат Емми Стоун про красу, зйомки та Ендрю Гарфілде-Фото 3

Я підготувала презентацію у Power Point, щоб довести батькам, що я хочу у Лос-Анджелесі, і це моя доля. Вони ж були до цього зовсім не готові, поки я не сказала, що хочу переїхати.

Актриса повинна рівно ставитися до експериментів із зовнішністю. Але щодо особисто мене, то все залежить від конкретного фільму. Заради одного можна голити волосся під нуль, заради другого - навіть колір волосся не поміняти.

Статті на тему