UA
RU

10 знаменитостей із високим рівнем IQ

Редагувати переклад

 

Хто із зірок за рівнем IQ наблизився до показників Енштейна (162)?

Багато знаменитостей мають не тільки відмінні зовнішні дані та талант, але ще й високий рівень інтелекту. Навряд чи можна досягти таких висот, як селебріті з нашої добірки, якщо не володіти розумовими здібностями. 

 

Джеймс Франко - 130

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 1

 

Голлівудський актор має не тільки відмінні зовнішні дані, але й високий інтелект. Під час зйомок у «Людині-павуку — 3» він відвідував Каліфорнійський університет, а пізніше вступив одночасно до Колумбійського та Нью-Йоркського університетів та Бруклінського коледжу, щоб отримати в кожному ступінь магістра. 

Читайте також: Джеймса Франка звинуватили у сексуальних домаганнях

 

Арнольд Шварценеггер - 135

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 2

 

Груда м'язів, губернатор, бодібілдер - саме такі асоціації виникають у більшості людей, які чують ім'я Арнольд Шварценеггер. Здається, що людина, яка сказала, що «Гомосексуальний шлюб має бути тільки між чоловіком і жінкою», ну ніяк не може бути розумною, але ні, Шварценеггер не лише гойдалок, а ще й інтелектуал.  

 

Наталі Портман - 140

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 3

 

Оскароносна актриса та зірка фільму «Чорний лебідь» може похвалитися дипломом бакалавра Гарварда та знанням шести мов. 

Читайте також: Найкращі цитати Наталі Портман

 

Мадонна - 140

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 4

Мадонна відвідувала школу музики, театру та танцю при університеті Мічігану. Щоправда, навчання вона так і не закінчила, бо довелося переїхати до Нью-Йорка та розпочала танцювальну кар'єру. У 1992 році Мадонна заснувала звукозаписний лейбл Maverick Records, а в 2007 році уклала контракт із Live Nation на 120 мільйонів доларів. 

 

Меріл Стріп - 143

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 5

Оскароносна актриса може похвалитися не лише величезним акторським талантом, а й розумовими здібностями. У коледжі Вассара вона навчалася відмінно і була його гордістю, а потім вступила до драматичної школи Єльського університету. 

Читайте також: Як знаменитості виглядали на своїй першій червоній доріжці

 

Сінді Кроуфорд - 154

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 6

Стереотип для дурних моделей легко спростовує Сінді Кроуфорд. До початку кар'єри моделі вона вивчала хімію у Північно-Західному університеті. Тож не завжди потрібно судити людей лише за зовнішністю чи професією. Геть стереотипи!

 

Ліза Кудроу - 160

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 7

@lisakudrow

 

Складно уявити в ролі Фібі іншу актрису, але якби родичі Лізи не змусили її змінити рід діяльності, то ми не побачили б її в цьому образі. Спочатку Ліза Кідроу навчалася на біолога і разом із батьком займалася дослідженнями. 

Читайте також: Найгучніші скандали зі знаменитостями за останні 40 років

 

Квентін Тарантіно - 160

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 8

 

Геній кіно, виявляється, навіть не закінчив старшу школу, та й на режисера теж не вчився. Після того, як у 15-річному віці його відрахували зі школи, він влаштувався працювати в магазин відеопрокату, де дивився багато фільмів. Пізніше він почав відвідувати курси акторської майстерності Джеймса Беста, де й познайомився з багатьма акторами. Тарантіно завжди відповідає, що «навчався режисурі, занурюючись у фільми».

 

Ештон Катчер - 160

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 9

 

Ештон Катчер часто грає легковажних хлопців не в найінтелектуальніших фільмах, але сам при цьому має гарні розумові здібності. Його молодший брат-близнюк страждав від кардіоміопатії, тому Ештон вступив до Айовського університету, щоб стати інженером-біохіміком та знайти ліки від хвороби брата. Пізніше він став моделлю та актором. 

Читайте також: Нездорова їжа: що люблять їсти знаменитості

 

Роуен Аткінсон - 178

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 10

 

 

Роуен Аткінсон у всіх асоціюється з недалеким і дивакуватим містером Біном, який явно не відрізняється великим інтелектом. Але сам актор далеко не дурний, а його IQ справді вражає. Аткінсон навчався на інженера в університеті Ньюкасла, а потім вступив до Королівського коледжу в Оксфорді. 

Статті на тему