Edit page title 10 знаменитостей із високим рівнем IQ
Edit meta description Хто із зірок за рівнем IQ наблизився до показників Енштейна (162)? Багато знаменитостей володіють не тільки відмінними зовнішніми даними

Close edit interface
UA
RU

10 знаменитостей із високим рівнем IQ

Редагувати переклад

 

Хто із зірок за рівнем IQ наблизився до показників Енштейна (162)?

Багато знаменитостей мають не тільки відмінні зовнішні дані та талант, але ще й високий рівень інтелекту. Навряд чи можна досягти таких висот, як селебріті з нашої добірки, якщо не володіти розумовими здібностями. 

 

Джеймс Франко - 130

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 1

 

Голлівудський актор має не тільки відмінні зовнішні дані, але й високий інтелект. Під час зйомок у «Людині-павуку — 3» він відвідував Каліфорнійський університет, а пізніше вступив одночасно до Колумбійського та Нью-Йоркського університетів та Бруклінського коледжу, щоб отримати в кожному ступінь магістра. 

Читайте також: Джеймса Франка звинуватили у сексуальних домаганнях

 

Арнольд Шварценеггер - 135

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 2

 

Груда м'язів, губернатор, бодібілдер - саме такі асоціації виникають у більшості людей, які чують ім'я Арнольд Шварценеггер. Здається, що людина, яка сказала, що «Гомосексуальний шлюб має бути тільки між чоловіком і жінкою», ну ніяк не може бути розумною, але ні, Шварценеггер не лише гойдалок, а ще й інтелектуал.  

 

Наталі Портман - 140

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 3

 

Оскароносна актриса та зірка фільму «Чорний лебідь» може похвалитися дипломом бакалавра Гарварда та знанням шести мов. 

Читайте також: Найкращі цитати Наталі Портман

 

Мадонна - 140

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 4

Мадонна відвідувала школу музики, театру та танцю при університеті Мічігану. Щоправда, навчання вона так і не закінчила, бо довелося переїхати до Нью-Йорка та розпочала танцювальну кар'єру. У 1992 році Мадонна заснувала звукозаписний лейбл Maverick Records, а в 2007 році уклала контракт із Live Nation на 120 мільйонів доларів. 

 

Меріл Стріп - 143

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 5

Оскароносна актриса може похвалитися не лише величезним акторським талантом, а й розумовими здібностями. У коледжі Вассара вона навчалася відмінно і була його гордістю, а потім вступила до драматичної школи Єльського університету. 

Читайте також: Як знаменитості виглядали на своїй першій червоній доріжці

 

Сінді Кроуфорд - 154

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 6

Стереотип для дурних моделей легко спростовує Сінді Кроуфорд. До початку кар'єри моделі вона вивчала хімію у Північно-Західному університеті. Тож не завжди потрібно судити людей лише за зовнішністю чи професією. Геть стереотипи!

 

Ліза Кудроу - 160

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 7

@lisakudrow

 

Складно уявити в ролі Фібі іншу актрису, але якби родичі Лізи не змусили її змінити рід діяльності, то ми не побачили б її в цьому образі. Спочатку Ліза Кідроу навчалася на біолога і разом із батьком займалася дослідженнями. 

Читайте також: Найгучніші скандали зі знаменитостями за останні 40 років

 

Квентін Тарантіно - 160

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 8

 

Геній кіно, виявляється, навіть не закінчив старшу школу, та й на режисера теж не вчився. Після того, як у 15-річному віці його відрахували зі школи, він влаштувався працювати в магазин відеопрокату, де дивився багато фільмів. Пізніше він почав відвідувати курси акторської майстерності Джеймса Беста, де й познайомився з багатьма акторами. Тарантіно завжди відповідає, що «навчався режисурі, занурюючись у фільми».

 

Ештон Катчер - 160

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 9

 

Ештон Катчер часто грає легковажних хлопців не в найінтелектуальніших фільмах, але сам при цьому має гарні розумові здібності. Його молодший брат-близнюк страждав від кардіоміопатії, тому Ештон вступив до Айовського університету, щоб стати інженером-біохіміком та знайти ліки від хвороби брата. Пізніше він став моделлю та актором. 

Читайте також: Нездорова їжа: що люблять їсти знаменитості

 

Роуен Аткінсон - 178

10 знаменитостей із високим рівнем IQ-Фото 10

 

 

Роуен Аткінсон у всіх асоціюється з недалеким і дивакуватим містером Біном, який явно не відрізняється великим інтелектом. Але сам актор далеко не дурний, а його IQ справді вражає. Аткінсон навчався на інженера в університеті Ньюкасла, а потім вступив до Королівського коледжу в Оксфорді. 

Статті на тему