UA
  RU

  7 знаменитостей, які мають свої фішки в позуванні для Instagram

  Редагувати переклад
  Напевно, кожна з нас має "робочу" сторону особи або, іншими словами, правильний ракурс, який ми використовуємо під час селфі або позування. Знаменитість не виняток - вони також використовують ці прийоми для створення унікального профілю в Instagram.

  Підписавшись на зірок у Instagram, ви можете не помітити, що деякі з них використовують на фото одну й ту саму позу або вираз обличчя. Це їхня фішка, яку вони застосовують практично на кожній фотографії. Навіть моделі вдаються до цих хитрощів, хоча їх рід діяльності дозволяє робити безліч різноманітних знімків. Ми зібрали сім зірок, які яскраво демонструють свої фішки фотопозування у соціальних мережах.

  Фішка Бейонсе: Нахилена на бік голова

  Аккаунт співачки завжди привертав увагу, але після того як у жовтні один користувач Twitter помітив, що діва використовує ту саму позу для більшості своїх фото, інтерес до її сторінки зріс у рази. На знімках співачка постійно нахиляє голову на бік. Хтось навіть припустив, що Бейонсе запозичила цю позу у Леді The Bent-Neck із серіалу The Haunting of Hill House, який транслюють на Netflix.

  [mc_gallery id=138185]

  Фішка Кендал Дженнер: Затиснута шия

  Хоча Кендал і може похвалитися величезним спектром поз і виразів обличчя для фото, у своєму акаунті в Instagram вона вважає за краще самовиражатися за допомогою руху «затиснута шия». Модель піднімає плече вгору і притискає голову, що створює ілюзію відсутності шиї. Дивний вибір!

  [mc_gallery id=138192]

  Читайте також: ЗІРКИ, ЯКІ Є ПОХІДНИКАМИ НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ І ДИВНИХ ПРОЦЕДУР

  Фішка Вікторії Бекхем: Сильний нахил голови

  Як на червоній доріжці, так і в домашніх умовах Вікторія Бекхем постійно сильно нахиляє голову. Вона вважає за краще робити селфі дуже близько, займаючи більше половини фотографії, або «обрізає» половину особи.

  [mc_gallery id=138198]

  Фішка Хейлі Болдуїн: Нахил уперед

  Якщо це не професійна зйомка, то модель віддає перевагу своїй улюбленій позі — нахилу вперед. Це швидше стосується не селфі, а фото на повний зріст, але для Хейлі це найоптимальніша поза. Також вона іноді нахиляє голову на бік.

  [mc_gallery id=138204]

  Фішка Ешлі Бенсон: Покусування пальця

  Ешлі Бенсон знайшла свою позу - палець біля рота. Вона завжди розміщує руку в діапазоні обличчя і часто вказівний палець опиняється в районі рота, створюючи відчуття, що вона його кусає. Звучить дивно, але виглядає дуже жіночно та сексуально.

  [mc_gallery id=138218]

  Фішка Селени Гомес: Голова, що спирається на лікоть

  Співачка вирішила не вигадувати велосипед, а просто обрала на фото позу «відпочинку», спираючись на свій лікоть. Як би це не здавалося просто і банально, Селена Гомес настільки вдало обіграє її, що навіть на зйомках рекламної кампанії марок Puma та Coach вона її також використовує.

  [mc_gallery id=138224]

  Фішка Ешлі Грем: Підтримувати голову

  Ця поза гармонійно виглядає у виконанні моделі plus-size. Щоб підкреслити свої згини, Ешлі Грем підтримує рукою голову, створюючи таким чином Z-подібну форму тіла. Така поза виглядає виграшно, коли модель кладе іншу руку на стегно. І хоча поза не новаторська, Грем все ж таки внесла до неї свої корективи.

  [mc_gallery id=138230]

  Фото: Instagram

  Статті на тему