UA
RU

12 життєвих уроків від Дженніфер Лопес

Редагувати переклад
Красива зовні, красива та всередині!

12 життєвих уроків від Дженніфер Лопес-Фото.

24 липня однієї з найбажаніших жінок планети виповнюється 51 рік! Над її зовнішністю не владний час, а досягнення артистки можна перераховувати дуже довго. Чарівна актриса Джей Ло, а за сумісництвом співачка, модельєр, танцівниця, бізнес-вумен і продюсер може піднести кілька важливих життєвих уроків. Цього прекрасного літнього дня згадуємо важливі цитати Джей Ло і черпаємо мотивацію. 

Читайте також: Надихаючі цитати успішних жінок: про невдачі, мотивації та гроші

 Якщо я з кимось і змагаюся, то тільки із самою собою — за найкращу себе.

12 життєвих уроків від Дженніфер Лопес-Фото.

Найбільше щастя — це не дозволити зовнішнім обставинам змінити тебе до невпізнання.

 

Краса має лише глибину шкіри. Я думаю, дуже важливо знайти баланс розуму, тіла та духу.

 

Я роблю тільки те, що велить мені моє чуття. Я думаю, прислухатися до чужих порад корисно, але наприкінці дня ти залишаєшся єдиним, хто може підказати, що тобі правильно.

12 життєвих уроків від Дженніфер Лопес-Фото.

Потрібно пожити справжнім життям, щоб набратися досвіду та мати щось сказати світові.

За логікою, ніхто з тих, хто має мільйонні статки, не може стверджувати, що він зберіг себе. Чорт забирай, та хто став щасливішим від мільйонного статку?!

 

Я не знаю і половини того, що кажуть, і половина того, що пишуть, і половина чуток, що ходять навколо. Мені немає до цього діла. Я не хочу знати і нікого не питаю, що відбувається.

12 життєвих уроків від Дженніфер Лопес-Фото.

Найголовніше - займатися тим, що робить тебе щасливою. Жінки часто розриваються на кілька фронтів, намагаються дбати про безліч людей і вирішити купу проблем, при цьому забуваючи про себе. У жодному разі не можна цього робити! Себе треба тішити бодай іноді.

 

Мені подобається подорожувати, добре виглядати і робити все на відмінно! Я роблю все просто і красиво, наскільки це можливо за мого насиченого життя. Я пакую валізи, одягаюсь, зачісую дітей і збираю їхні речі — це робить наше життя прекрасним. У цьому всьому є щось елегантне.

12 життєвих уроків від Дженніфер Лопес-Фото.

У мене немає причин жалкувати за своє минуле, і я задоволена своїм сьогоденням. Я така яка є. Я жінка. Я вільна вибирати. Я хочу насолоджуватися кожним моментом. 

Скромні та тихі радощі Іноді нас тонізують набагато краще за будь-які заморські пляжі.

 

Спочатку полюби себе. Ти маєш бути в гармонії з собою, щоб знайти гармонію з іншою людиною.

Статті на тему