UA
RU

21-річний манекенник Лакі Блю Сміт вдруге стане батьком

Редагувати переклад
У скарбничці манекенника покази всесвітньо відомих брендів, участь у групі Atomics, обкладинки журналів і вже зовсім скоро друга дитина. І все це у такому юному віці!
21-річний манекенник Лакі Блю Сміт вдруге стане батьком.

@luckybsmith

21-річний манекенник Лакі Блю Сміт у лютому 2020 року одружився з 24-річною подругою та моделлю Нарі Пеллман. Тихе весілля відбулося на узбережжі Каліфорнії, а сьогодні Лакі Блю Сміт повідомив у своєму Instagram радісну новину: пара чекає на спільну дитину!

Читайте також: 10 знаменитостей, які стали мамами у юному віці

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

RHS

Опублікувати за LUCKY BLUE SMITH (@luckybsmith)

Модель виставив відео з Нарою та знімком УЗД. Майбутніх батьків одразу ж стали вітати в коментарях, але знайшлися й ті, хто здивувався такій новині. Вся справа в юному віці манекенника і в тому факті, що ця дитина буде для хлопця другою. 

Вперше Лакі Блю Сміт став батьком у 19 років. Доньку від моделі народила його колега Стормі Брі, а дівчинку назвали Гравіті («Гравітація»). Пара разом працювала і ходила по подіуму Dolce & Gabbana, але розлучилася ще до народження першої спільної дитини. 

21-річний манекенник Лакі Блю Сміт вдруге стане батьком.

Лакі Блю Сміт та Нара Пеллман

Незважаючи на це, Лакі не відмовився від батьківства, а бере активну участь у житті дочки Гравіті, і незабаром стане батьком вже вдруге. 

Стать дитини від Нари Пеллман поки невідома, але якщо враховувати, що обоє майбутніх батьків ведуть активне життя в соціальних мережах, вони неодмінно повідомлять про це. 

Статті на тему