UA
RU

40-річна супермодель Петра Нємцова вперше стала мамою

Редагувати переклад
Вітаємо сім'ю із поповненням!
40-річна супермодель Петра Нємцова вперше стала мамою.

@pnemcova

40-річна популярна чеська модель Петра Нємцова та її чоловік Бенджамін Латтерче вперше стали батьками. Ще в середині листопада у пари народився хлопчик. Але перші тижні життя малюк провів у лікарні, бо народився раніше терміну — на 34 тижні. Цю новину зіркове подружжя тримало в таємниці, щоб уберегти себе та дитину подалі від пильної уваги ЗМІ. 

Читайте також: Вікторія Бекхем розповіла про стосунки зі старшими дітьми

Нині ж їхньому спільному синові нічого не загрожує, тому Петра, її чоловік та їхній спільний син уже знаходяться вдома. На честь цього модель і вирішила поділитися із шанувальниками цією радісною новиною.

Ми з чоловіком нічого не розповідали, бо не хотіли нікого турбувати, доки наша дитина не буде у безпеці. Цей досвід став переконанням у силі перетворення всіх речей на любов, коли наш розум, серце, тіло і душа перебувають у розумінні один з одним. Тепер наш прекрасний маленький хлопчик з нами, в безпеці, захищений та любимо, 

- Написала Петра Нємцова у своєму акаунті в Instagram.

Супермодель та Бенджамін Латтерче одружилися лише в серпні цього року в Арізоні, тоді вони й оголосили в Мережі новину про те, що незабаром стануть батьками. 

Статті на тему