UA
RU

41-річна Олівія Манн вагітна вперше 

Редагувати переклад
Актриса та стендап-комік Джон Малейні готуються до різкого повороту у своїх життях. 
41-річна Олівія Манн вагітна вперше - Фото 1

Поки 24-річна Кайлі Дженнер готується вже до своїх других родів в очікуванні поповнення, 41-річна актриса фільмів "Мордекай" та "Супер Майк" Олівія Манн перебуває на порозі оновленого етапу життя, будучи вагітною вперше. Який підхід до планування сім'ї вам подобається більше, вибирайте самі, ну а поки що з'ясовуємо подробиці про радісну подію в житті Манн та її бойфренда — Джона Малейні. 

Комік підтвердив новини про те, що вони з дівчиною очікують появи на світ першої дитини 7 вересня в ефірі шоу Late Night With Seth Meyers. 

“Навесні я поїхав до Лос-Анджелеса, де зустрів прекрасну жінку на ім'я Олівія. Олівія Манн. Я одразу запропонував їй зустрічатися. Тепер я маю намір стати батьком. Ми обидва неймовірно щасливі”. 

Джон розповів про те, яким складним був для нього останній рік, під час якого він лежав у реабілітаційному центрі у вересні 2020 року, борючись із залежністю. Комік пояснив пізніше, що після того, як він поїхав з рехабу, він залишив будинок, який він ділив зі своєю колишньою дружиною – візажисткою Ганною Марією Тендлер. Однак незабаром, буквально відразу після Хеллоуїна, він знову пройшов через рецидив, підсівши на кокаїн, запиваючи його алкоголем. 

41-річна Олівія Манн вагітна вперше - Фото 2

"Тоді я продовжував використовувати наркотики, і деякі мої друзі вирішили втрутитися", - пояснив Джон, розповівши, як він провів ще два місяці у реабілітаційному центрі у лютому 2021 року. Також Малейні згадав, що вперше зустрів Олівію Манн у 2013 році на весіллі ведучого шоу Сета Майєрса.

Читай також: Кайлі Дженнер офіційно підтвердила новини про свою вагітність 

Мені дуже пощастило, що я зустрів цю жінку. Вона буквально тримала мене за руку, поки я проходив через Пекло, і тепер ми чекаємо на дитину”, - додав чоловік, описавши їх з Манн відносини як “прекрасні”.

Для актриси та її коміка-бойфренда це був складний шлях до батьківства. Чутки говорять про те, що вони почали зустрічатись у травні — відразу після розриву Малейні та його колишньої дружини. 

41-річна Олівія Манн вагітна вперше - Фото 3

Анонімне джерело розповіло, що тоді роман Олівії та Джона спалахнув після багатьох років дружби, але зазначив, що і зараз усе між ними поки що дуже нове і невимушене. Це і зрозуміло, адже тоді комік лише одужував після двох місяців, проведених у реабілітаційному центрі, і був налаштований на те, щоб підтримувати своє здоров'я всіма силами. 

«Для Джона головне у житті – відновлення, і Олівія повністю підтримує його. Вона продовжить допомагати йому будь-якими способами, і завжди буде поруч із ним”. 

Лише в червні пара вперше з'явилася разом на публіці на заході в Лос-Анджелесі, а вже через кілька місяців вони чекають появи на світ первістка. Здається, відновлення Малейні пройшло справді дуже плідно. 

 

Статті на тему