UA
  RU

  5 речей, які потрібно знати про Вікторію Бекхем

  Редагувати переклад
  Сьогодні, на честь 45-го дня народження Вікторії Бекхем, ми покажемо вам шлях від Spice Girl до GirlBoss. 
  вікторія бекхем інста

  @victoriabeckham

  1. З поп-принцеси до королеви моди

  «Вперше я почувала себе відомою, тепер я почуваюся успішною»

  Коли в пресі тебе називають «перчинкою» та «дружиною Девіда Бекхема», складно щось змінити, але їй це вдалося. Вікторія хотіла, щоб її сприймали всерйоз. Вона більше не співака з популярної дівчинкової групи, а багатодітна мама, кохана дружина та бізнес-вумен. Якщо в шоу-бізнесі на неї чекали з розкритими обіймами, то в модній індустрії зверхньо поглядали на її старання. Але тепер весь світ божеволіє від одягу з лейблом Victoria Beckham. Це принесло свої плоди – сьогодні модна імперія Бекхем оцінюється у 240 мільйонів фунтів стерлінгів! 

  2. Три роки на мрію

  «Я не відчуваю, що маю комусь щось доводити»

  Усього три роки знадобилося Вікторії, щоб познайомити світ із брендом імені себе. А сталося це на Тижні моди в Нью-Йорку. Поки дизайнери десятками років домагаються перепустки у свята святих, місіс Бекхем уклалася у досить короткий термін. Вже до 2014 року модна імперія мала оборот у 34 мільйони. Ще одним свідченням оглушливого успіху Вікторії стало її рішення перевезти свій бізнес із Нью-Йорка до Лондона (разом із 150 співробітниками). Важко уявити, яку суму їй це обійшлося! І насамкінець: Бекхем вдалося обставити у модній гонці за нагороду Бренд року таких гігантів, як Стелла МакКартні та Том Форд. 

  Читайте також: ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ РОЗПОВІЛА ПРО СВОЇ СЕКРЕТИ КРАСИ

  3. Баланс між професійним та особистим

  "Якщо я щось роблю, то роблю це добре"

  Оскільки Вікторія Бекхем не просто успішна ділова жінка, а й мама 4 (!) дітей, вона живе за суворим графіком. Будні дні для неї починаються о шостій годині ранку з 90-хвилинного тренування. Після цього Вікі готує для сім'ї сніданок та збирає дітей до школи. Решту часу вона присвячує роботі — зустрічам з партнерами, кастингам моделей, розробці колекції. Ікона стилю зовсім не має часу на нудьгу — вона на ногах до глибокої ночі і навіть у ліжку з Девідом Бекхемом не залишає думок про роботу. 

  4. Відповідальне ставлення до світу

  «Для мене це початок важливої ​​подорожі. Як жінка і мати я маю зобов'язання підтримувати інших жінок»

  Дизайнер багато років опікується організаціями, що шукають способи боротьби зі СНІДом. Завдяки її статусу та впливу, люди жертвують великі суми на те, щоб допомогти нужденним легше переносити хворобу, а вченим проводити дослідження у цій сфері. Вікторію Бекхем також призначили послом доброї волі ООН. І вона, щоб зібрати необхідну суму, наважилася на неймовірний крок — виставила на благодійному аукціоні понад 600 речей зі свого гардеробу. 

  5. Багатозадачність - ключ до успіху

  Якщо ви хочете мати кар'єру, вийти заміж і народити дітей, то у вас все вийде. Це складно, але здійснимо»

  І ми віримо кожному її слову, адже вона на своєму прикладі довела, що багатодітна мати, бізнес-вумен та красуня-дружина — це не три різні жінки, а одна. Але нам переконали, що вона використовує свої гроші та імідж для того, щоб досягати успіху в обхід тернистого шляху поневірянь. Хіба такі, як Вікторія Бекхем, взагалі працюють? Повинні засмутити тих, хто вірить у те, що можна досягти всього і не докласти жодних зусиль (ці люди, зважаючи на все, вірять і в однорогів). Місіс Бекхем жонглює робочими обов'язками, підробляє власним піарником, вислуховує скарги дітей на строгих вчителів, годує чоловіка вечерею та перевіряє пошту, лежачи в ліжку.

  Статті на тему