UA
  RU

  Small Talk: актер Андерс Данієльсен Льє про фільм «Найгірша людина у світі», успіх та хімію почуттів

  Редагувати переклад
  Сьогодні на екрани українських кінотеатрів виходить шведська стрічка «Найгірша людина у світі», яка ще минулого року потрапила до must see топових та поважних видань світу Про роботу над фільмом, ставлення до успіху та хімії почуттів актер Андерс Данієльсен Льє розповівши в ексклюзивному інтерв'ю арт-журналістці Дарії Кібець.

  Андерс Данієльсен Льє

  Для кого, на вашу думку, важливо переглянути цей фільм?

  Я думаю, цю стрічку буде цікаво дивитися багатьом різним аудиторіям, навіть різним віковим групам. Одна з речей, які мене дуже здивували після виходу картини, то це те, що її дуже тепло сприймали старші люди. Я був певен, що цей фільм переважно для молодих людей того ж віку, що і Юлія, головна героїня. Думаю, їм було б легше провести паралелі з її кризою ідентичності. Але й старшим людям стрічка також понравилася - вона нагадує їм про те, з чим їм доводилося стикатися, коли вони були молодші.

  Це фільм про великі питання: життя, смерть, годину, пошуки життєвого партнера. Це загальнолюдські питання, і через це він може зацікавити багатьох.

  Чи було б його важливіше переглянути чоловікам чи жінкам?

  Він важливий для обох статей. Я не думаю, що це виключно жіноче чи чоловіче кіно. Воно виходить за межі гендерних розбіжностей.

  Small Talk: актер Андерс Данієльсен Льє про фільм «Найгірша людина у світі», успіх та хімію почуттів-Фото 2

  Кадр з «Найгірша людина у світі», 2021

  Як ви готувалися до ролі? Чи були ваш герой і його дії зрозумілими вам?

  Саме в цьому фільмі все було цілком зрозуміло. Я раніше вже працював із режиссером, Йоакімом Трієром, двічі. Ми обидва мали чітке уявлення про те, хто є цей персонаж. Тож особливої ​​підготовчого дослідження не було. Єдине, що було для мене важливим — пропрацювати стосунки з головною героїнею, яку зіграла Ренате Рейнсве. Ми вже були знайомі раніше, але тепер провели багато годин разом, щоб пізнати одне одного краще. Для фільму було важливо, щоб їхні стосунки виглядали правдоподібно. Тож здебільшого моя підготовка полягала у тому, щоб тусувати з Ренате.

  Що приваблює, а що дратує вас у сучасних жінках та чоловіках?

  Очевидно, людям необхідно мати життєві прагнення, інтереси. Мені цікаво з людьми ініціативними, бо прагнення надають сенсу.

  Що ви шукаєте у партнері, відносинах?

  Такі питання не мають раціонального підходу. Ми, люди, обираємо, керуючись почуттями. Тут немає місця рацональності. Значну роль тут відіграють емоції, і хоча я вірю, що вони можуть мати якесь раціональне підґрунтя, але ми не завжди знаємо, чому приймаємо ті чи інші рішення, чому одна людина нас приваблює, а інша — ні.

  Також важлива хімія.

  І хімія, абсолютно точно! Але для мене все одно лишається загадкою, чому вона виникає між певними людьми. Це те, що я намагаюся аналізувати у своїй роботі: чому вона виникає з одними, але не виникає з іншими.

  актер Найгірша людина на Землі

  «З моїми дорогими колегами-акторами Ренате Реїнсве та Герберт Нордрум святкуємо подвійну номінацію на «Оскар» за фільм «Найгірша людина у світі». Підписавши актор фото у своєму акаунті. Фото instagram/ andersdanielsenlieofficial

  Що для вас успіху, і хто для вас успішна людина?

  Я не думаю про успіх лише як про сукупність досягнень. Наприклад, можна сказати, що людина, яка отримала багато нагород як актора, або багато на цьому заробила — об'єктивно дуже успішна. Але я бачу інакше.

  Успіх — це більше про те, як стати тим чоловіком, яким ти хочеш стати.

  Успіх — це мати добрий характер, бути доброю особистістю для людей навколо. Принаймні, я так гадаю.

  Можливо, для того, щоб це збагнути, треба чимало години, та я думаю, що це дуже важлива відмінність. Для мене це не є тотожним досягненням — кар'єрним чи якихось цілей. Це більше про зусилля для досягнення цілей, але не обов'язково саме досягнення.

  Можливо, я не досягну в житті багатьох своїх цілей, та це неважливо — має значення ті, що я прагну до них, намагаючись стати кращим.

  Small Talk: актер Андерс Данієльсен Льє про фільм «Найгірша людина у світі», успіх та хімію почуттів-Фото 4

  Кадр з «Найгірша людина у світі», 2021

  Чи маєте ви мечту?

  Мабуть, найближче до того, що я назвав би метою своєї життя — це стати співтворцем чогось такого, що люди пам'ятатимуть. Якщо я знімуся в якомусь фільмі, який люди будуть переглядати знову і знову навіть після моєї смерті, і знайти сенс у цьому фільмі, я досягну своєї найбільшої мрії.

  Можливо, це те, що відбулося з «Найгіршою людиною у світі»! Ця стрічка вже об'їздила світ, і в мене є відчуття, що вона мала значний емоційний вплив на багатьох людей. Тож хто зна, можливо, я своєї мрії вже й досяг (сміється).

  Автор: Дарія Кібець

  Переклад: Сергій Греков

   

  Читайте також: ФІЛЬМ «НАЙГІРША ЧОЛОВІК У СВІТІ», FEMALE GAZE ТА РІВНІСТЬ У КІНЕМАТОГРАФІ: КОЛОНКА СЕРГІЯ ГРЕКОВА, КІНО ПІАРНИКА

  Статті на тему