Edit page title Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював, ніколи не сприймають собі занадто серйозно»
Edit meta description Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював, ніколи не сприймають собі занадто серйозно» - Marie Claire Україна

Close edit interface

Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно»

Культовий французький актор Венсан Кассель дуже добре знайомий з детективами та нуарами. Свого часу він увірвався у жанр з фільмом «Багряні ріки» і закріпився з картиною «Відок: Імператор Парижа». Тепер Кассель виконує одну з головних ролей у фільмі «Почерк кілера» від режисера серіалу «Пуститися берега» (Breaking Bad) Террі МакДонафа.

Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно»-Фото 1

За сюжетом, детектив безрезультатно розслідує серію гучних вбивств у Чикаго. Через 5 років у Шотландії трапляється вбивство з тим самим «почерком». Слідчий вирушає через океан, щоб об’єднатися з місцевим детективом і, нарешті, покласти край кровопролиттю.   

В ексклюзивному інтерв’ю Венсан Кассель розповів про те, як потрапив у «Почерк кілера», про зйомки з Семюелем Л. Джексоном і про перший досвід роботи у Шотландії.

Що зацікавило вас у цьому фільмі?

Якщо бути дуже чесним, то я відповім – Семюел Л. Джексон! І Террі МакДонаф. Я дивився фільми зі Семюелем все своє життя. Я завжди вважав, що він супер цікавий актор! А про Террі я скажу так: я палкий прихильник серіалу «Пуститися берега»! Після перегляду я просто мріяв попрацювати з цим режисером. І, хочу сказати, я насолодився процесом.

Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно»-Фото 2

Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно»-Фото 3

Вам вдалося знайти спільну мову зі Семюелом Л. Джексоном?

Розумієте, коли ти працюєш з дійсно великим актором в одній команді, то робота перетворюється на насолоду, бо з ним дуже легко. Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно, не створюють конфлікти чи драму на майданчику, в них немає проблем з его. Семюел Л. Джексон саме такий. Він веселий і простий.

А як у вас склалися стосунки із режисером?

Знаєте, ми з Террі дуже швидко порозумілися. Це навіть дещо дивно. Зазвичай потрібен час, щоб познайомитися, дізнатися один про одного, зрозуміти один одного. Але все було дуже швидко і легко. Я одразу помітив, що він точно знає, чого хоче. Він дає прості вказівки, забезпечує багато вільного простору акторам і рідко втручається, надаючи свободу. Коли це все ж трапляється, його коментарі інколи здаються нелогічними. І все ж вони допомагають. Оце я називаю крута режисура!

Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно»-Фото 4

Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно»-Фото 5

Венсан Кассель: «Найкращі актори, з якими я працював ніколи не сприймають себе занадто серйозно»-Фото 6

У «Почерку кілера» багато світових зірок, а також шотландських авторів. Чи сподобалося вам з ними працювати та чи сподобалося взагалі в Шотландії?

Чесно, я ніколи раніше не був у Шотландії. Втім, я працював у багатьох проєктах, де були присутні люди з різних куточків світу. На мою думку працювати у таких проєктах – це найкраще. Міксувати людей, долучати експертів з різних куточків світу – це завжди чудово.

Яка сцена фільму ваша найулюбленіша?

Найкраща сцена – це та, де наші з Семюелом персонажі вперше зустрічаються. Я навіть не знаю чому, але вона мені подобається найбільше.

Статті на тему