UA
RU

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше

Редагувати переклад
Ці жінки з легкістю попрощалися зі своїми розкішними локонами.

Зміна іміджу - справа непроста, оскільки за ним завжди стоїть щось більше, ніж просто стрижка чи фарбування. Часто це своєрідний виклик або знак протесту, головне, побачити справжній посил. Ми згадали 8 знаменитих жінок, які поголилися налисо, але не втратили свого шарму.

Еріка Баду

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

Erykah Badu (Photo by SGranitz/WireImage)

Американська співачка з'явилася з голою виголеною головою на врученні премії “Греммі” у 2001 році. Кардинальну зміну образу Еріка Баду пояснила тим, що вирішила перестати носити тюрбан на голові. Вона зізналася виданню Essence, що втомилася від навішених стереотипів: “Пов'язки стали важкими фізично та морально через постійні питання, що під нею та вимог пояснити, чому я вирішила їх носити.” Збривши волосся - співачка розпрощалася з нав'язуванням соціуму.

Крістен Стюарт

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

CANNES, FRANCE — MAY 20: US actress Kristen Stewart arrives for the film '120 Battements par Minute' (Beats per Minute) в конкурсі на 70-й річниці Cannes Film Festival in Cannes, France on May 20, 2017.
(Photo by Mustafa Yalcin/Anadolu Agency/Getty Images)

Крістен Стюарт була змушена голитися заради ролі у фільмі "Під водою" - вона грала роль інженера-механіка, тому така зачіска допомогла їй швидше вжитися в роль. Сама актриса зауважила, що "в житті настає такий момент, коли хочеться зробити це і чудово, що в мене з'явилася така можливість".

Демі Мур

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

Демі Мур, як і Крістен Стюарт, змінила свій імідж заради ролі у фільмі Рідлі Скотта в 1994 році. У ньому вона також зіграла зовсім не жіночу роль — новобранку до загону Морських котиків. Актриса згадувала, що найяскравіше реагували на нову зачіску її діти — вони раз у раз норовили підколоти маму.

Джесі Джей

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

LONDON, ENGLAND — JUNE 04: Jessie J attends Glamour Women of the Year Awards 2013 на Berkeley Square Gardens on June 4, 2013 in London, England. (Photo by Mike Marsland/WireImage)

Співачка втратила своє волосся заради доброї справи — у 2013 році вона поголила голову у прямому ефірі, щоб зібрати кошти для благодійного фонду Comic Relief. На що не йдуть знаменитості, щоб допомогти фондам зібрати якнайбільше грошей для добрих справ.

Кара Делевінь

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

LOS ANGELES, CA — MAY 07: Cara Delevingne attends the 2017 MTV Movie and TV Awards at The Shrine Auditorium на May 7, 2017 в Los Angeles, California. (Photo by JB Lacroix/WireImage)

Акторка змінила образ, щоб вжитися в роль онкохворої, яка проходить курс хіміотерапії. У 2017 році на Канському кінофестивалі Кара Делевінь розповіла, що її агентам та менеджеру не сподобалася ідеї кардинальної стрижки, але вона все одно зважилася на це:

Ще до того, як я погодилася на проект, я хотіла поголитися наголо, хоча мої агенти мене відмовляли. Рак - це жахливо, і мені хотілося хоч на дещицю відчути як це, жити без волосся.

Наталі Портман

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

Natalie Portman during 2005 Cannes Film Festival - "Kiss, Kiss, Bang, Bang" Premiere at Palais de Festival in Cannes, France. (Photo by Christian Alminana/FilmMagic)

Наталі Портман була змушена позбутися свого волосся заради ролі у фільмі "V for Vendetta". Сама актриса була не в захваті від цієї ідеї і довго шкодувала про те, що поголилася налисо. А ми побачили інший бік актриси, і нам, безперечно, вона подобається. 

Адвоа Абоа

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

Рішення поголити своє волосся модель прийняла через довгі роки боротьби зі своїми локонами. Адвоа Абоа в 2015 році зізналася, що це була її особиста історія, в якій вона перемогла: «Після багатьох років ненависті до свого волосся я, нарешті, не відчула до них прихильності. Тепер я почуваюся дуже комфортно і більше не панікую через те, що виглядаю по-іншому. Я виросла і навчилася цінувати унікальність і відсутність довгих білявих локонів… нарешті. Це, само собою, є найважливішим досягненням. Мені б хотілося, щоб інші дівчата з таким самим волоссям відчували себе так само — сильним і красивим».

Читайте також: Зірки, які порушили правила етикету під час зустрічі з королевою Єлизаветою II

Люпіта Ніонго

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

Актриса скинула виклик самій собі і змогла переступити через свою невпевненість за рахунок обрізання волосся. У 2018 році Люпіта Ніонго розповіла, як її стомлював догляд за кучерями та які жорстокі методи вона практикувала, щоб зберегти локони:

Догляд за розпущеним волоссям - це зобов'язання. Мені потрібно було укладати їх раз на тиждень, а потім ретушувати раз на місяць. Я пам'ятаю, як робила божевільні речі, такі як сон, поклавши голову над узголів'ям, щоб мої кучері не розтріпалися наступного дня. У мене був жахливий біль у шиї.

Але поголивши голову налисо — питання із зачіскою одразу вирішилося.

Холзі

8 відомих жінок, які постриглися налисо, але не стали виглядати гірше.

Singer Halsey arrives for the 2016 American Music Awards, November 20, 2016 в The Theater Microsoft в Los Angeles, California. / AFP PHOTO / Valerie Macon /

У 2016 році Холзі наголосила на важливості своєї дворасової ідентичності за допомогою гоління голови. Вона сказала виданню Nylon: «Волосся було великим показником расових проблем у моєму житті», — сказала співачка та автор пісень. Це одна з найбільших символічних битв для кольорових жінок. Голити голову було важливо для мене, тому що мені потрібно було довести, що я все ще можу любити себе.

Статті на тему