UA
  RU

  81-річна Джейн Фонду стала обличчям спортивного бренду

  Редагувати переклад
  Бренд переконаний у тому, що вік – не завада на шляху до здорового способу життя.

  81-річна Джейн Фонду стала обличчям спортивного бренду-Фото 1


  Джейн Фонду показує на своєму прикладі, що навіть у 81 рік можна займатися спортом та розробляти одяг для активного фізичного проведення часу. Зараз у Лас-Вегасі відбувається грандіозна виставка в галузі моди та ретейлу Magic Fashion Tradeshow, в рамках неї актриса представила свою нову колекцію спортивного одягу, яку вона розробила для онлайн-платформи evine.com.

  Фонду не приховувала від своїх шанувальників те, що вона збирається розробити колекцію одягу для активного способу життя і навіть говорила про це в одному з інтерв'ю. Вибір такого напряму не дивний, адже акторка була гуру аеробіки у 80-х — її відео-уроки були надзвичайно популярними. Дивлячись на лінійку, можна сказати, що Фонд надихав спортивний одяг того часу.


  Читайте також: СЕЛЕНА ГОМЕС ЗАПУСКАЄ ВЛАСНИЙ КОСМЕТИЧНИЙ БРЕНД

  У колекцію увійшли костюми з леопардовим принтом та у неонових відтінках. Сама вона на презентації з'явилася у чорному спортивному костюмі із салатовими вставками. Після демонстрації актриса взяла участь у public talk компанії Project Womens, які спеціалізуються на просуванні брендів жіночого одягу.

  Щоб бути революціонером, ви маєте бути перш за все людиною. Ви повинні дбати про людей, які почуваються безпорадними,


  — каже акторка.

   
   
   
   
   
  Переглянути цей допис в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Допис, розповсюджень British Vogue (@britishvogue)  Нагадаємо, що Джейн Фонду прикрасила обкладинку вересневого номера журналу Vogue, який вийшов за редакцією Меган Маркл.

  Фото:Splash News


  Статті на тему