UA
  RU

  Знаменитості, які дружать зі своїми колишніми

  Редагувати переклад
  Фраза "давай залишимося друзями" якраз про них.

  Історія знає чимало випадків, коли зіркові пари розходилися та «били горщики». Але є знаменитості, які навіть після розлучення залишаються хорошими друзями і неважливо, розійшлися вони через рік спільного життя або зустрічалися всього кілька тижнів.


  Хайді і сил

  Хайді Клум та Сіл

  Хайді та Сіл не хочуть псувати сімейну ідилію навіть після розлучення. Вони весело проводять час разом із дітьми та постійно спілкуються. Модель навіть запросила свого колишнього чоловіка як гостя на талант-шоу America's Got Talent.


  Читайте також: КРОВ З МОЛОКОМ: 7 АКТЕРІВ З ІДЕАЛЬНИМ ТОРСОМ

  гага

  Леді Гага та Тейлор Кінні

  Розлучення Леді Гагі і Тейлора Кінні прямо біля вівтаря не могло не привернути увагу публіки. Шанувальники співачки та актора очікували, що пара ще одумається і буде разом. Але Гага сказала, що хоч вони з Тейлором досі люблять одне одного, їм краще бути просто друзями.


  Знаменитості, які дружать зі своїми колишніми фото 3

  Дженіфер Гарнер та Бен Аффлек

  Ця пара стала справжнім прикладом, як після розлучення не припиняти спілкування, виховувати трьох дітей та разом проводити дозвілля. Бен Аффлек в одному з інтерв'ю назвав свою колишню дружину "найкращою мамою у світі". Ось вона, справжня дружба та повага!

  Знаменитості, які дружать зі своїми колишніми фото 4  Демі Мур та Брюс Вілліс

  Дружні стосунки цієї пари чудово охарактеризувала Румер Вілліс, дочка Демі та Брюса. В одному з інтерв'ю вона сказала, що батьки докладають максимум зусиль, щоб сім'я була єдиним цілим.

  камерон


  Камерон Діас та Джастін Тімберлейк

  Через багато років зірки досі живлять одна до одної дружні почуття. Після розлучення вони навіть знялися разом у фільмі «Погана училка», де зіграли пару. 

  Читайте також: 5 ЗІРКОВИХ МАМ, ЯКІ МАЮТЬ СВІЙ БІЗНЕС

  миранда


  Міранда Керр та Орландо Блум

  Загальний син Флінн став сполучною ланкою для колишнього подружжя. Міранда та Орландо навіть домовилися жити поруч, щоб не розривати сімейних стосунків. Актор чудово ладнає з новим чоловіком Міранди, а модель рада спілкуванню з Кеті Перрі.

  Знаменитості, які дружать зі своїми колишніми фото 7

  Дженіфер Лопес та Марк Ентоні

  Чи варто говорити, що колишня пара не припиняла спілкування навіть після розлучення? Вони зустрічаються на сімейних святах, а Марк навіть став виконавчим продюсером альбому Дженіфер Лопес.

  Статті на тему