UA
RU

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади

Багатство, слава, вечірки та світські виходи не завжди приносять радість та безхмарне життя. Розповідаємо про знаменитостей, які зіткнулися із проблемами метального характеру.

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Знаменитості, які постійно знаходяться під прицілом камер папарацці, бачаться зі своїми близькими та рідними кілька разів на місяць і весь час проводять на знімальному майданчику або подіумі можуть стати жертвами психічних проблем, з якими важко уживатися. 

Крім Каньє Веста, який на тлі біполярного розладу дивно поводиться і оголошує в соціальних мережах про розлучення з Кім Кардаш'ян, а потім вибачається, ми розповідаємо ще про кілька знаменитостей, які зіткнулися з ментальними хворобами. 

Читайте також: Каньє Вест заявив, що хоче розлучитися з Кім Кардаш'ян

Адель

проблеми з психікою

@adele

Співачка Адель, здавалося б, така сильна і вольова жінка, відкрито зізналася, що схильна до депресії:

У мене була справді серйозна післяпологова депресія, і це мене страшенно злякало. Я ні з ким не спілкувалася, була потайною і замкненою. Четверо моїх друзів відчували те саме, що я, і всі були надто збентежені, щоб говорити про це.

Райан Рейнольдс

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Актор почав відчувати психічні проблеми, коли розпочалися зйомки фільму «Дедпул». Фантастична комедія перетворилася для Райана на жах, адже йому доводилося працювати по 20 годин на добу і забути про відпочинок.

Я майже не спав або намагався спати на ходу, адже у нас безперервно була робота. Я постійно відчував тривогу та нездужання через порушення сну.

Читайте також: Хто зі знаменитостей не пережив випробування карантином та оголосив про розлучення

Кріссі Тейген

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Модель не побоялася заявити, що вона також стала заручницею психічних розладів. Варто розуміти, що навіть коли у вас є підтримка з боку близьких та рідних, стабільна робота та відмінна сім'я, депресія може проникнути у ваше життя:

Я навіть не могла уявити, що це може статися зі мною. У мене чудове життя. У мене є допомога, якої я потребую: Джон, моя мама (яка живе з нами), няня, але післяпологова депресія все ж таки оволоділа мною. Я не могла цього контролювати, я поводилася егоїстично стосовно рідних, але я намагалася подолати це і мені вдалося. 

Бейонсе

проблеми з психікою

@beyonce

Ми не з чуток знаємо, що Бейонсе постійно супроводжують якісь проблеми, але вона з ними чудово справляється. Згадайте лише про чисельні зради її чоловіка або про конфлікт із сімейством Уест-Кардаш'ян. Але, не дивлячись на всі ці негаразди, Бейонсе стійко перенесла їх, а секрет криється ось у чому:

Коли я стала знаменитою, я боялася, що не знайду людину, яка просто покохає мене. Я боялася зав'язувати дружбу. Якось мама сказала: «Чому ти боїшся, що людина не полюбить тебе? Невже ти не знаєш, яка ти розумниця та красуня?». Тоді я й зрозуміла, що в мене два вибори: здатися чи йти далі.

Читайте також: Знаменитості, які постраждали від домашнього насильства

Майлі Сайрус

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Ця співачка знає, що таке справжня депресія та тривожний стан. Майлі відкрито розповіла про свої переживання в той період та проблеми зі здоров'ям:

Депресія — це щось більше, ніж те, про що люди зазвичай говорять. Насправді це почуття повного відчаю і смутку. Я пройшла через час, коли мене повністю поглинула депресія. Я замикалася у своїй кімнаті і мого тата доводилося виламувати двері, щоб поговорити зі мною. Через стрес у мене почалися проблеми зі шкірою, а ментальне здоров'я погіршувалося з кожним днем. 

Дакота Джонсон

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Дакота Джонсон зіткнулася з панічними атаками, які переслідували її під час кастингів та прослуховувань. Вони переповнювали її настільки, що часом актриса переставала відчувати реальність. Але вона навчилася контролювати їх і тепер проблем із цим немає.

Демі Ловато

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Я думаю, що важливо, щоб люди більше не дивилися на психічні захворювання, як щось заборонене, щоб не боялися говорити про це. Кожна п'ята людина на нашій планеті страждає на ті чи інші психічні розлади, і я хочу, щоб ми ставилися до таких діагнозів з належною часткою відповідальності – це не просто «поганий настрій» і «пройде» – це захворювання, яке потрібно лікувати. Ми ж лікуємо застуду, що п'ємо знеболювальні, коли болить голова. Чому ж тоді ігноруємо болі душевні?

Читайте також: Найнезвичайніші імена дітей знаменитостей

Емма Стоун

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Емма Стоун не приховує того, що її переслідує безпідставна паніка і страждає від цього ще з семирічного віку, тому відвідувала в дитинстві психотерапевта. Актриса каже, що боїться, що добре може закінчиться і почнеться щось дуже погане. Емма постійно перебуває «настороже», щоб панічні атаки знову не опанували її.

Зейн Малік

9 знаменитостей, які відкрито заявили про свої психічні розлади.

Проблеми у музиканта виникли ще за часів його роботи в групі One Direction. Через великі навантаження, нескінченні стреси і громадську увагу у Зейна почався серйозний харчовий розлад. Наразі Малик стежить за своїм здоров'ям, але проблеми пішли не до кінця. Співак досі страждає від сильних панічних атак. Все настільки серйозно, що артистові доводиться скасовувати концерти. 

Статті на тему