UA
  RU

  Адель відзначила 33-й день народження, показавши фото незвичайної трансформації тіла 

  Редагувати переклад
  І ні, на знімках зовсім не Сара ПолсонЯк би ваші очі вас не вводили в оману. 
  
  Адель відзначила 33-й день народження, показавши фото незвичайної трансформації тіла.

  Зізнайтеся, всі ми були шанувальниками таких передач як “Зніміть це негайно”, “Модний вирок” або “Зважені та щасливі”. Публіці подобається спостерігати, як звичайні люди намагаються змінити своє тіло, стиль чи зовнішність, при цьому кардинально розбудовуючи все своє життя.  

  Набагато цікавіше спостерігати за тим, як відбуваються трансформації у долях усім добре знайомих героїв. Ймовірно, саме тому неймовірні схуднення Ребел Вілсон та Адель так гостро зрезонували із сучасним суспільством. 

  Тим часом Адель занурюється все глибше і глибше у вир свого синього моря, відзначаючи 33-й день народження. 

  Виконавиця хіта“Someone Люблю ви” опублікувала в середу в Інстаграм серію фотографій, на яких демонструє, як абсолютно оновлена ​​Адель насолоджується відпочинком на тропічному острові практично на самоті. Свої 33 роки співачка назвала "вільними". 

  На одному знімку, тому, що найбільше сподобався фанатам творчості Адель, дівчина з'являється у натуральному образі. На чорно-білому фото зображена Адель без прикрас навіть без макіяжу. 

  Адель відзначила 33-й день народження, показавши фото незвичайної трансформації тіла.

  На іншій фотографії вона радіє хвилях, розкинувши руки убік, і демонструючи свій купальник у фірмовий принт бренду Пуччі. 

  Звичайно, не менш незабутнім став знімок Адель в міді-сукні забарвлення тай-дай. Дівчина крутиться в радісному танці під музику, яку чує лише вона сама. 

  Багато знаменитостей привітали співачку зі святом. Серед них виявилася і юна зірка "Дуже дивних справ" Міллі Боббі Браун, яка прокоментувала пост зізнанням у коханні британської виконавиці. 

  Читай також: Головна колаборація року: Андре Тан і Катя Осадча представили спільну колекцію одягу

  Інша співачка Елла Хендерсон зауважила, що Адель виглядає неймовірно симпатично. 

  Адель відзначила 33-й день народження, показавши фото незвичайної трансформації тіла.

  Втім, більшість фанів скористалися можливістю появи Адель у соцмережах, щоб уточнити у дівчини, коли саме вона випустить свою нову збірку.  

  Коментар, в якому користувач цікавився у дівчини, коли саме вийде альбом, набрав понад 2 лайків. 

  Незважаючи на те, що останнім часом Адель намагається триматися осторонь, близький друг дівчини комік Алан Карр, відкрив завісу таємниці, зізнавшись, що його подруга працює над новими композиціями. 

  Багато шанувальників британки очікували, що новий альбом вийде у звичному хронологічному порядку і називатиметься “32”, але так і не сталося. Тим часом Адель намагається більше часу проводити із самою собою та друзями. 

  Минулого тижня Адель, яка за чутками позбавилася 100 фунтів на спеціальній дієті, була помічена на людях, щоб відсвяткувати перемогу її товариша Денієля Калуя на "Оскарі" 2021 року. 

   

  Статті на тему