UA
  RU

  Актори, які відмовилися від ролі в кіно та пошкодували

  Редагувати переклад
  А ви могли б уявити їх у образі цих персонажів?

  Деякі актори просто мріють отримати ту чи іншу роль кіно. Але є й ті, хто відмовляється від знакових ролей у фільмах, а пізніше шкодують і кусають лікті. Ми склали список акторів, які зробили хибний вибір.

  Актори, які відмовилися від ролі в кіно та пошкодували-Фото 1

  Ліндсі Лохан у фільмі «Хлопчисько у Вегасі»

  Відомо, що Ліндсі вмовляли знятися в культовій комедії «Хлопчисько у Вегасі». Але на той момент актриса вважала сценарій провальним та відмовилася від ролі у фільмі. Роль дісталася Хізер Грем, а фільм став популярним та окупив свій бюджет у 15 разів.

  Актори, які відмовилися від ролі в кіно та пошкодували-Фото 2

  Вілл Сміт у фільмі «Матриця»

  Уілл зміг би зіграти у фільмі "Матриця", але не вважав себе "особливим" для цієї ролі. Актор вирішив, що своєю участю він зіпсував би кінокартину тому, що не бачив себе в цьому амплуа. Натомість слава дісталася не менш талановитому актору Кіану Рівзу. "Я був досить розумний як актор, щоб відмовитися, а Кіану досить розумний, щоб погодитися", - розповідав в інтерв'ю Вілл Сміт.

  Читайте також: СПОРТОМ ЄДИНИМ: Актриси, які «помирали» в тренажерному залі заради ролі

  Актори, які відмовилися від ролі в кіно та пошкодували-Фото 3

  Деріл Ханна у фільмі «Красуня»

  Ханна була запрошена на проби на роль Вівіана в комедійну мелодраму «Красуня». Але відмовилася, бо вважала, що жінка може стати успішною не лише завдяки забезпеченому чоловікові. Швидше за все це і на краще, адже навряд чи хтось зміг би так відчути цю роль, як Джулія Робертс, яка стала не лише знаменитою завдяки «Красуні», а й отримала номінацію на «Оскар».

  Актори, які відмовилися від ролі в кіно та пошкодували-Фото 4

  Джон Траволта у фільмі «Форест Гамп»

  В одному з інтерв'ю Джон зізнався, що шкодує, що відмовився від ролі у фільмі «Форест Гамп». Роль у фільмі 1994 року дісталася Тому Хенксу, який отримав «Оскар» як «Найкращий актор» та ще шість нагород за гру у відомому фільмі.

  Читайте також: 7 ЗІРОК, ЯКИХ ПОПРОСИЛИ СХУДНІТИ ЗАРАДИ РОЛІ

  Актори, які відмовилися від ролі в кіно та пошкодували-Фото 5

  Гвінет Пелтроу у фільмі «Титанік»

  Актрису мало не на колінах просили знятися в «Титаніку», але вона відмовилася, оскільки сценарій здався їй надто сльозливим і не викликав жодного інтересу. А ось Кейт Уінслет навіть просила продюсерів зіграти роль молодої аристократки. Після виходу "Титаніка" Кейт прокинулася всесвітньо відомою, а пізніше була номінована на "Оскар".

  Автор: Бабець Єлизавета

  Статті на тему