UA
RU

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві їм ролі

Редагувати переклад
Марго Роббі в образі Харлі Квін вже нікого не дивує, а ось роллю королеви Єлизавети I акторка змогла заслужити захоплені відгуки кінокритиків. А що на рахунок "термінатора" Арнольда Шварценеггера в образі люблячого та турботливого батька? 

Здається, акторська кар'єра — це постійні перетворення і зміни образів. Однак за багатьма знаменитостями вже закріпилося певне амплуа, яке люблять глядачі. Редакція Marie Claire розповідає про акторів, які ризикнули зіграти невластиву їм роль, та підкорили цим глядачів. 

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві ним ролі-Фото 1

Різ Уізерспун

Не будемо лукавити — Різ Візерспун назавжди запам'ятається нам як Ель Вудс із романтичної комедії «Блондинка у законі». У всякому разі, фільмографія американської актриси зростає, і в ній з'являються невластиві для знаменитості ролі. Так, наприклад, у 2019 році світ побачив серіал «Ранкове шоу», де Різ Уізерспун виконала роль Бредлі Джексон, феміністки, яка відчайдушно бореться за справедливість та права жінок. 

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві ним ролі-Фото 2

Сара Джессіка Паркер

А ось до Сари Джесіки Паркер приклеївся ярлик модниці Керрі Бредшоу із фільму «Секс у великому місті». Однак у драмі «Найкращий день мого життя» акторка зіграла досить глибокого персонажа — музиканта на ім'я Вівіан, яка дізналася про своє смертельне захворювання напередодні світового турне. У жінки залишається лише 24 години, щоб перевернути все життя верх дном і виконати свою мрію.

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві ним ролі-Фото 3

Дженіфер Еністон

Усі фільми за участю Дженніфер Еністон чимось схожі між собою. Найчастіше в центрі сюжету легковажна та весела дівчина, в яку до нестями закохуються чоловіки. Фільмом, у якому актриса ризикнула зіграти невластиву собі роль, можна вважати психологічну драму «Торт».

Головна героїня, яку зіграла Дженніфер Еністон, постійно відчуває хронічні болі і відвідує курси психотерапії. Роль акторці вдалася — знаменитість здобула номінації на «Золотий глобус» та премію Гільдії кіноакторів США.

Читайте також: Актори, які зіграли історичних особистостей

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві ним ролі-Фото 4

Блейк Лайвлі

Блейк Лайвлі органічно виглядає в образі сексуальної блондинки з довгим волоссям, яка розбиває чоловічі серця. Для участі у фільмі «Ритм-секція» зірці довелося перетворитись на дівчину, вся сім'я якої загинула в автокатастрофі. Головна героїня дізнається у тому, що трагічна ситуація була випадковістю, тому вирішує розпочати розслідування цієї справи і покарати винних. 

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві ним ролі-Фото 5

Марго Роббі

"Дві королеви" - історія про двох сильних жінок, що змагаються за англійський престол. Хто б міг подумати, що одну з них, а саме королеву Єлизавету I, зіграє американська актриса Марго Роббі, яка прославилася роллю Харлі Квін із фільмів «Загін самогубців» та «Харлі Квін: Хижі птахи»? Фільм «Дві королеви» не тільки порушує тему жіночого лідерства, а й віддає шану руху #MeToo.

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві ним ролі-Фото 6

Хелена Бонем Картер

Хелена Бонем Картер — ще одна актриса, яка кардинально змінила амплуа для участі у серіалі про королівську сім'ю. У «Короні» акторці дісталася роль принцеси Маргарет, молодшої сестри правлячої Єлизавети II. Роль витонченої жінки дуже сподобалася шанувальникам знаменитості та пресі - до цього Хелена грала ролі відьом та інших казкових героїнь.  

Читайте також: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу із фанатами

Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві ним ролі-Фото 7

Арнольд Шварценеггер 

Арнольда Шварценеггера також можна віднести до списку знаменитостей, що вирвалися зі зв'язків вже сформованого іміджу. У стрічці «Заражена» («Меггі») актор, відомий за серією фільмів про «Термінатор», перетворюється на люблячого та дбайливого батька, який бажає вберегти свою дочку від зомбі-апокаліпсису. 

Статті на тему