Edit page title Актриса Еван Рейчел Вуд звинувачує Меріліна Менсона у насильстві та жорстокому поводженні
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Актриса Еван Рейчел Вуд звинувачує Меріліна Менсона у насильстві та жорстокому поводженні

Редагувати переклад
СельмаБлер та Роуз  Макговенвже підтримали дівчину.  
Актриса Еван Рейчел Вуд звинувачує Меріліна Менсона у насильстві та жорстокому поводженні-Фото 1

Актриса фільму "Все життя перед очима" та серіалів "Світ дикого Заходу", а також "Мілдред Пірс" звинуватила свого екс-нареченого виконавця Меріліна Менсону знущаннях. У понеділок, 1 лютого в Інстаграмі 33-річна дівчина висунула низку звинувачень проти 52-річного співака.  

"Ім'я мого кривдника - Браян Уорнер, також відомий у світі як Мерилін Менсон", - написала зірка. «Він почав доглядати мене, коли я був підлітком, і жахливо ображав мене протягом багатьох років. Мені промили мізки і змусили підкоритися. Я більше не хочу жити в страху помсти, наклепу чи шантажу. Я тут, щоб викрити цю небезпечну людину і назвати представників різних індустрій, які допомогли їй уникнути правосуддя, перш ніж вона зруйнує ще більше життів. Я заодно з жертвами, які більше не мовчать”. 

Нагадуємо, що про відносини 19-річної Вуд і 38-річного Менсона стало відомо в 2007 році, а ще через три роки пара заявила про заручини. 

Актриса Еван Рейчел Вуд звинувачує Меріліна Менсона у насильстві та жорстокому поводженні-Фото 2

Триразова номінантка на премію «Еммі» вже говорила про жорстоке поводження, проте вона ніколи не називала жодних імен. Наприклад, в інтерв'ю Перекотиполе2016 року Вуд висловлювалася про те, що вона пережила «фізичне, психологічне та сексуальне» насильство.  

«Мене зґвалтували. Інша людина, коли ми були разом», – розповіла вона тоді журналу. «А після ще й власник бару… Я не вірю, що ми живемо у суспільстві, де люди можуть продовжувати мовчати. Не враховуючи характер нашого світу з його кричущими проявами фанатизму та сексизму».

Читай також:Анджеліна Джолі розповіла про труднощі останніх років, і “одужання” її сім'ї  

«Мій досвід із домашнім насильством був таким: токсичне психічне, фізичне та сексуальне насильство, яке починалося повільно, але згодом посилювалося, включаючи загрози мого життя, жорстокий газлайтингта промивання мозку. Я прокидалася від того, що людина, яка стверджувала, що любить мене, ґвалтувала моє несвідоме тіло. І що найгірше, так це болючі ритуали зв'язування мене за руки і ноги, щоб піддати психологічним і фізичним тортурам, поки мій кривдник не відчував, що я довела свою любов до нього». 

Актриса Еван Рейчел Вуд звинувачує Меріліна Менсона у насильстві та жорстокому поводженні-Фото 3

За даними The Hollywood Reporter,, у травні 2018 року проти Менсона було подано звіт до поліції про невказані злочини на сексуальному ґрунті, що датуються 2011 роком. Згідно з повідомленням, із посиланням на судову заяву, окружний прокурор відхилив справу, тому що термін давності закінчився і через відсутність доказів. 

У своїй заяві адвокат Менсона розповів THR, що "звинувачення, зроблені в поліцію, категорично відкидаються" Менсоном, і що "будь-які твердження про сексуальні порушення є хибними". Поки що залишається невідомим, хто на той час подав скаргу проти поведінки виконавця. 

В інтерв'ю для Спін2009 року Менсон заявив: «Щодня у мене виникають фантазії про те, як я розбиваю їй череп кувалдою». У листопаді 2020 року команда Менсона відповіла: «Коментарі в Spin, де Менсон фантазував про використання кувалди на Еван і різав себе 158 разів, очевидно, були інтерв'ю театральної рок-зірки, що просуває новий альбом, а не фактичним оповіданням. Той факт, що Еван і Менсон побралися через шість місяців після інтерв'ю, вказує на те, що ніхто не сприйняв цю історію буквально».  

“У світлі сьогоднішніх тривожних звинувачень Еван Рейчел Вуд та інших жінок, які називають МерілінаМенсона своїм кривдником, лейбл  Лома перспективанегайно припинить подальший поступ поточного альбому співака», — поділилася компанія в заяві для NBC News. «У зв'язку з цим, ми також вирішили не працювати з  МерилінМенсон над якими-небудь майбутніми проектами».  

 

Статті на тему