UA
RU

Акторка. Феміністка. Посол доброї волі ООН. Емме Вотсон - 30

Редагувати переклад
Сьогодні, 15 квітня, американська актриса Емма Вотсон святкує свій день народження. Marie Claire розповідає про знаменитість із різних боків. 

Акторка. Феміністка. Посол доброї волі ООН. Емме Вотсон - 30-Фото 1

Дитинство і юність

З наймолодших років майбутня кінозірка прагнула успіху. Якщо оцінки у школі, то лише п'ятірки – так вважала юна Емма. Навіть під час зйомок Гаррі Поттера єдиною умовою Вотсон було те, щоб вона змогла поєднувати роботу і навчання. Вже не варто говорити про те, що під час перерв між знімальними процесами Емма постійно читала книги. 

Акторка. Феміністка. Посол доброї волі ООН. Емме Вотсон - 30-Фото 2

Освіта для дівчини завжди стояла на першому місці, тому та навіть роздумувала відмовитися від участі в шостій частині саги про Гаррі Поттера. Продюсери Warner Bros. все-таки вдалося умовити Емму, адже її відхід поставив би хрест на хрест над працею сотень людей, які працюють над попередніми частинами. Для зйомок у шостій частині актрисі довелося взяти академічну відпустку. Тому важко навіть уявити, скільки нулів було в гонорарі Емми Вотсон. 

Читайте також: Знаменитості, які відмовилися від макіяжу у реальному житті

актриса

Після гучного успіху актриси та її ролі Герміони дівчину почали запрошувати і на інші проекти. Так у фільмографії знаменитості почали з'являтися невеликі ролі в таких картинах, як «7 днів і ночей з Мерилін», «Балетні черевички», «Добре бути тихонею» та «Елітне суспільство». 

Акторка. Феміністка. Посол доброї волі ООН. Емме Вотсон - 30-Фото 3

Фільм «7 днів і ночей з Мерилін»

У 2017 році знаменитості пропонують головну роль у музичному фентезі «Красуня та чудовисько». Як ми вже з'ясували, якщо Емма Вотсон береться за щось, то це потрібно довести до ідеалу. Тому артистці довелося 3 місяці займатися з педагогом з вокалу, щоб самостійно виконувати партії. Картина була тепло зустрінута критиками, а за роль Белли актриса отримала гонорар у розмірі 20 мільйонів доларів.

Акторка. Феміністка. Посол доброї волі ООН. Емме Вотсон - 30-Фото 4

Фільм «Красуня та чудовисько»

Проте є у фільмографії Емми Вотсон та невдалі фільми. За фільм «Сфера», в якому колегою зі знімального майданчика став Том Хенкс, знаменитість здобула премію «Золота малина» у номінації «Найгірша актриса року». 

Активістка

Як і багатьом знаменитостям, що набула колосальної популярності в ранньому віці, Еммі довелося не солодко. Але на відміну від інших селебріті, таких як Джастін Бібер, Маколей Калкін та колега Вотсон Деніел Редкліфф, які втішали себе алкоголем та наркотиками, актриса почала шукати себе в активізмі. 

У віці 19-ти років Емму Вотсон все частіше називають іконою стилю. Вона стає обличчям обкладинок світових глянців і знімається в рекламних кампаніях модних люксових будинків. В цей час акторка приєднується до руху Fair Trade, який виступає за етичне виробництво. Знаменитість відвідує Замбію і Бангладеш, щоб на власні очі переконатися, в яких умовах жінки працюють на фабриках з виробництва одягу.

Акторка. Феміністка. Посол доброї волі ООН. Емме Вотсон - 30-Фото 5

Після побаченого в цій поїздці Емма Вотсон починає купувати вбрання незалежних марок. У 2016 році актриса з'являється на Met Gala у сукні від Calvin Klein, за що отримує дозу засудження. Як потім з'ясовується, наряд знаменитості був пошитий із перероблених пластикових пляшок. 

Читайте також: Знаменитості, які пов'язали себе узами шлюбу із фанатами

Феміністка

Здобувши високий статус у суспільстві, Емма Вотсон зрозуміла, що може стати рупором для тих, хто не може висловитися про свої проблеми. Діяльність актриси помітили ООН і запропонували їй стати послом доброї волі з гендерної нерівноправності між чоловіками та жінками. 

Окремої уваги вартує промова, яку Емма Вотсон виголосила в штабі ООН під час запуску кампанії HeForShe. Перед початком спичу організатори попросили знаменитість не згадувати слово «фемінізм», щоб охопити ширшу публіку. Звичайно ж, акторка не стала дотримуватись заданих правил і частину своєї промови присвятила несприйняттю «фемінізму». 

Якщо вас все ще дратує слово „фемінізм”, забудьте про нього. Важливо не слово, а ідея, 

- говорила Емма Вотсон під час своєї промови. 

Статті на тему