UA
RU

Актриса “Ігри Престолів” звинувачує Меріліна Менсона у жорстокому поводженні 

Есме Б'янко нарешті наважилася пред'явити претензії екс-бойфренду 
Актриса "Ігри Престолів" звинувачує Меріліна Менсона у жорстокому поводженні -Фото 1

Актриса «Ігри престолів» Есме Б'янко останньою звинуватила Меріліна Менсона в жахливих знущаннях, стверджуючи, що він неодноразово різав її ножем, кусав, хльостав і навіть переслідував її з сокирою в руках. 

38-річна британська акторка розповіла виданню Cut52-річний шок-рокер, який був її кумиром у підлітковому віці, поводився з нею як із ув'язненою, коли вона залишила чоловіка, щоб жити з Менсоном протягом двох місяців у 2011 році. 

Дівчина зізналася, що Менсон перетворився з «зразка для наслідування, який справді допоміг їй пережити неймовірно похмурі та важкі часи у підлітковому віці» до «монстра, який майже знищив її та зробив аналогічне ще з багатьма жінками». 

“Він не незрозумілий артист. Він заслуговує на те, щоб провести залишок своїх днів за ґратами”. 

Ще, принаймні, дюжина жінок звинувачує у жорстокому поводженні готичного рокера, від співпраці з яким нещодавно відмовився музичний лейбл.  

Як і її колега-актриса Еван Рейчел Вуд, Есме також свідчила перед законодавчими органами Каліфорнії про пережитий аб'юз, але не називала справжнє ім'я Менсона Брайан Уорнер. 

Читай також: "Секс у великому місті" без сексу: Творці серіалу розповіли, чому Саманта не з'явиться у сіквелі 

Б'янко розповіла, що справжня особистість Менсона завжди була на увазі. “Він повторював цей світ постійно, ким є. Найкраще ховатися на найвиднішому місці”. 

Виявилося, що персонаж Есме з "Ігри престолів" Ріс, яка працює в борделі і постійно контролюється і б'ється чоловіками, не така далека від реальної особистості актриси. 

Актриса "Ігри Престолів" звинувачує Меріліна Менсона у жорстокому поводженні -Фото 2

В інтерв'ю дівчина розповіла, що із рокером її познайомила тодішня наречена Менсона Діта фон Тіз у 2005 році. І спочатку вони з виконавцем були лише друзями. 

Все змінилося у 2009 році, коли Есме прилетіла до Лос-Анджелеса, щоб знятися в новому кліпі співака. Між зірками почався роман з відривом, поки Б'янко була все ще одружена. У березні 2011 року вона покинула дружину і перебралася в будинок до Менсона. 

Він швидко почав повністю контролювати її життя, наказуючи, що їй варто носити, коли спати та коли залишати його апартаменти у західному Голлівуді. 

“Я почувала себе ув'язненою. Я приходила і йшла за його бажанням. Він повністю контролював навіть те, з ким я маю розмовляти. Я дзвонила сім'ї, поки ховалась у шафі”. 

Менсон також показував своїм друзям інтимні сцени з нею з "Ігри престолів", і називав повією. 

В той час Есме почала сильно пити, щоб якось заглушити біль, а Менсон пристрастився до кокаїну на сніданок. Нарешті, для Б'янко кошмар закінчився у травні 2011 року. Точкою неповернення стало рішення Менсона загрожувати акторці сокирою. 

До того, як назвати Менсона своїм кривдником, Б'янко поділилася фото своєї спини, повністю вкритої ранами. 

“В ім'я мистецтва він хвилював мене. Раніше я дивилася на це фото з гордістю, тому що вважала це ознакою пишноти перед своїм аб'юзером. Зараз я дивлюся на знімок із жахом”, — написала акторка у березні 2019 року. 

Адвокат Менсона ніяк не відповів на звинувачення Есме Б'янко. 

Раніше Менсон говорив, що всі показання проти нього — лише спотворення реальності. 

“Мої інтимні стосунки завжди відбувалися за згодою моїх партнерів, у яких були такі ж бажання, як у мене. Незважаючи на те, як і хто воліє трактувати дійсність — так виглядає правда”. 

 

Статті на тему