UA
  RU

  Актриса Леа Мішель влаштувала вечірку з нагоди заручин

  Зірка серіалу "Хор" незабаром вийде заміж за бізнесмена Зенді Рейха.
  Актриса Леа Мішель влаштувала вечірку з нагоди заручин - Фото 1

  Леа Мішель та Зенді Рейх. Фото: Getty Images

  Пропозицію руки та серця Зенді Рейх зробив коханою у квітні 2018 року. Леа Мішель та її наречений вирішили не розкривати точну дату та місце проведення весілля шанувальникам, але напередодні радісної події відзначили самі заручини.


   

  Engagement party! 👰🏻✨💍

  Опублікувати за Lea Michele (@leamichele)


  За словами Леа, за святковий настрій на святі відповідали її друзі та колеги. Судячи з Instаgram-сторінці Мішель, серед зіркових гостей були помічені Емма Робертс зі своїм бойфрендом Еваном Пітерсом, Хіларі Дафф, Ешлі Тісдейл, дочка Кері Фішер Біллі Лурд та інші.

  Величезне кохання відчуваємо ми до наших друзів і сім'ї, які сьогодні влаштували для нас таку прекрасну вечірку з нагоди заручин. Про більше неможливо мріяти. Ми дуже любимо всіх вас і дуже вдячні», — написала Леа в соцмережі.
  Нагадаємо, Леа Мішель та Зенді Рейх були знайомі та товаришували багато років, але лише близько року тому папараці застали пару вже за романтичною прогулянкою у Нью-Йорку. Зенді - генеральний директор бренду AYR (All Year Round), а раніше він очолював відділ з бізнес-розвитку марки Theory.

  Статті на тему