UA
RU

Актриса "Милих ошуканців" показала, як їй вдалося схуднути на карантині 

Редагувати переклад
Результати Шей Мітчелл вражають та надихають. 
Актриса "Милих обманщиць" показала, як їй вдалося схуднути на карантині - Фото 1

Буквально кілька днів тому популярна модель, яка тепер не бажає, щоб її називали "манекенниця розміру +", скаржилася на те, що вона ніяк не може втратити зайві 11 кг, які придбала під час вагітності. "Ви знаєте хоча б одну людину, якій вдалося б схуднути на карантині?" - Заявила Ешлі Грем. Так, тепер ми не тільки можемо назвати таку назву самовідданої дівчини, але і помилуватися її приголомшливими результатами. 

Шей Мітчелл, яка стала популярною завдяки головній ролі у серіалі "Мили обманщиці", показала фото формату "до-після", похвалявшись тим, скільки вона втратила кілограм на карантині. 

“2020 рік був роком пошуків того, що змусить нас відчути себе добре. Навіть не добре, а нормально…”, — підписала вона надихаюче фото, опубліковане в Інстаграмі в середу, показавши нове відтюнінговане тіло. 

33-річна актриса "Милих ошуканців" пояснила, що протягом карантину набула чимало нездорових звичок. 

“Для мене заспокоєння прийшло у формі комфортної їжі, одягу. Я перестала займатись спортом. І це було нормально... деякий час. Такі періоди невипадково називають безпрецедентними". 

Актриса "Милих обманщиць" показала, як їй вдалося схуднути на карантині - Фото 2

Але Мітчелл, яка народила свою першу дитину — дівчинку Атлас у 2019 році, вирішила, що вона має покращити свою фізичну активність, щоб повернутися до нормального психічного стану здоров'я. 

Читай також: Актриса “Ігри Престолів” звинувачує Меріліна Менсона у жорстокому поводженні 

“Я багато чого зрозуміла про фізичну та ментальну турботу, і уклала сама з собою договір, що 2021 рік буде іншим. Я знову захотіла зосередитися на собі, тому що для Атлас та всіх інших я хочу бути найкращою версією себе. Я маю дбати про себе насамперед”. 

У січні Мітчелл вирішила привести думки та справи до ладу, уклавши партнерство з відкритий Відповідати. 

“Усього за 4 тижні я відчула себе у кращій формі, ніж за весь час. І я вже маю результати, які можна показати”. 

Дівчина пояснила, що фітнес-програма включає тренування 5 разів на тиждень по 30 хвилин. 

“Зрозумілий старт, зрозумілий фініш і те, що мені справді подобається. Мені сподобалося ці останні чотири тижні прокидатися та займатися спортом перш, ніж розпочати свій день. Я відчуваю себе більш здоровою, енергійною та включеною - все це робить мене кращим”. 

Після 33 годин пологів у жовтні 2019 року Мітчелл та її бойфренд Метт Бабель привітали первістка. І вже через місяць Шей знову займалася у спортзалі. 

 

Статті на тему