Edit page title Актриса "Милих ошуканців" показала, як їй вдалося схуднути на карантині 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Актриса "Милих ошуканців" показала, як їй вдалося схуднути на карантині 

Редагувати переклад
Результати Шей Мітчелл вражають та надихають. 
Актриса "Милих обманщиць" показала, як їй вдалося схуднути на карантині - Фото 1

Буквально кілька днів тому популярна модель, яка тепер не бажає, щоб її називали "манекенниця розміру +", скаржилася на те, що вона ніяк не може втратити зайві 11 кг, які придбала під час вагітності. "Ви знаєте хоча б одну людину, якій вдалося б схуднути на карантині?" - Заявила Ешлі Грем. Так, тепер ми не тільки можемо назвати таку назву самовідданоїдівчини, але і помилуватися її приголомшливими результатами.  

Шей Мітчелл, яка стала популярною завдяки головній ролі у серіалі "Мили обманщиці", показала фото формату "до-після", похвалявшись тим, скільки вона втратила кілограм на карантині. 

“2020 рік був роком пошуків того, що змусить нас відчути себе добре. Навіть не добре, а нормально…”, — підписала вона надихаюче фото, опубліковане в Інстаграмі в середу, показавши нове відтюнінгованетіло.  

33-річна актриса "Милих ошуканців" пояснила, що протягом карантину набула чимало нездорових звичок. 

“Для мене заспокоєння прийшло у формі комфортної їжі, одягу. Я перестала займатись спортом. І це було нормально... деякий час. Такі періоди невипадково називають безпрецедентними". 

Актриса "Милих обманщиць" показала, як їй вдалося схуднути на карантині - Фото 2

Але Мітчелл, яка народила свою першу дитину — дівчинку Атлас у 2019 році, вирішила, що вона має покращити свою фізичну активність, щоб повернутися до нормального психічного стану здоров'я. 

Читай також:Актриса “Ігри Престолів” звинувачує Меріліна Менсона у жорстокому поводженні  

“Я багато чого зрозуміла про фізичну та ментальну турботу, і уклала сама з собою договір, що 2021 рік буде іншим. Я знову захотіла зосередитися на собі, тому що для Атлас та всіх інших я хочу бути найкращою версією себе. Я маю дбати про себе насамперед”. 

У січні Мітчелл вирішила привести думки та справи до ладу, уклавши партнерство з відкритий Відповідати. 

“Усього за 4 тижні я відчула себе у кращій формі, ніж за весь час. І я вже маю результати, які можна показати”. 

Дівчина пояснила, що фітнес-програма включає тренування 5 разів на тиждень по 30 хвилин. 

“Зрозумілий старт, зрозумілий фініш і те, що мені справді подобається. Мені сподобалося ці останні чотири тижні прокидатися та займатися спортом перш, ніжрозпочати свій день. Я відчуваю себе більш здоровою, енергійною та включеною  - все церобить мене кращим”.  

Після 33 годин пологів у жовтні 2019 року Мітчелл та її бойфренд Метт Бабельпривітали  первістка. І вже через місяць Шей знову займалася у спортзалі. 

 

Статті на тему