UA
RU

Актриса серіалу “Чому жінки вбивають” Олександра Даддаріо оголосила про заручини 

Редагувати переклад
Обранцем блакитноокої мрії всіх чоловіків віком 11+ став продюсер Ендрю Форм. 

Актриса серіалу "Чому жінки вбивають" Олександра Даддаріо оголосила про заручини -Фото 1

Незабаром Олександра Даддаріо з'явиться біля вівтаря, де на неї чекатиме обранець. Зірку хітмейкера 2021 року "Білий лотос" заручено з продюсером Ендрю Формом. Офіційне підтвердження цього з'явилося після того, як Дадаріо була знята папарацці на вулицях Лос-Анджелеса з блискучими діамантами каблучкою на безіменному пальці лівої руки. 

Після цього 35-річна актриса написала довгу посвяту своєму майбутньому чоловікові - 52-річному Ендрю Форму - в інстаграмі в четвер. Хоча, здогадатися про сенс повідомлення було не складно, але Даддаріо нічого не сказала про заручини. 

«Найдивовижніший чоловік на світі. Тобі вдається справлятися з втратами, життям, складнощами, нісенітницею з притаманними тобі грацією та співчуттям. Ти – люблячий батько, дбайливий, працьовитий, чесний, вдумливий, сексуальний, добрий та чутливий”. 

Даддаріо подякувала Формі і за те, що він прийняв її “пухнастих дітей, маючи на увазі своїх псів. 

Актриса серіалу "Чому жінки вбивають" Олександра Даддаріо оголосила про заручини -Фото 2

“Ти прийняв найгірші моменти мого життя і згладив їх. Навіть розуміння, що ти існував, коли вони відбувалися, наповнює моє серце і поєднує його по шматочках. Чому все відчувається так по-іншому? Це те кохання, про яке пишуть вірші, про яке співає Ед Ширан. Ендрю, ти — найбільше, велике кохання мого життя. Я не могла б виявитися щасливішою”.

Читай також: Світовий глянець відмовився рекламувати вироби із натурального хутра

В інстаграмі пара офіційно оголосила про свої стосунки у травні, коли зірка телесеріалів поділилася з шанувальниками чорно-білим фото поцілунку з Ендрю у своєму акаунті. 

"Я люблю тебе, і навіть це - применшення", - написала тоді актриса. 

Двома місяцями пізніше пара дебютувала на червоній доріжці у Лос-Анджелесі. Ендрю Форм підтримав свою дівчину на прем'єрі серіалу НВО "Білий лотос". 

Актриса серіалу "Чому жінки вбивають" Олександра Даддаріо оголосила про заручини -Фото 3

Продюсер фільмів "Судна ніч" та "Тихе місце" раніше вже був одружений з актрисою Джордане Брюстер - зіркою "Форсажу". 

Колишні розлучилися на початку пандемії COVID-19, а на розлучення подали у липні 2020 року. Через рік справа про процес розлучення була закрита.  

41-річна Брюстер в есе для журналу Гламур написала, що розлучення було викликано тим, що вони з чоловіком тривалий час перебували порізно один від одного, а також через те, що емоційно вони дуже віддалилися один від одного. Брюстер та Форм були разом 14 років, і у них є двоє синів. 

Статті на тему