UA
RU

Актриси, що народили дітей у віці

Редагувати переклад
Ці знамениті мами довели — вік на щастя не завада.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Єва Лонгорія

Зірка серіалу «Відчайдушні домогосподарки» Єва Лонгорія вперше стала мамою у 43 роки – 20 червня 2018 року вона народила сина від свого чоловіка, мексиканського бізнесмена Хосе Антоніо Бастона. Хлопчика назвали Сантьяго Енріке.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Janet Jackson (@janetjackson)

Джанет Джексон

Молодша сестра Майкла Джексона, співачка Джанет Джексон, зважилася на материнство лише у 49 років. Вагітність далася співачці непросто, проте у січні 2017-го, коли їй було вже 50, на світ з'явився малюк на ім'я Ейсса. На жаль, після народження сина вона розійшлася з його батьком, мільярдером із Катару Віссамою аль Мана.

Читайте також: MINI-ME: СТИЛЬНІ ЗІРНІ МАМИ І ДОЧКИ

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Céline Dion (@celinedion)

Селін Діон

Селін Діон — мама трьох хлопчиків, але всі вони змогли з'явитися лише завдяки сучасній репродуктивній медицині. Незважаючи на те, що первісток Селін з'явився на світ у її 32 роки, через 10 років, після кількох невдалих процедур ЕКЗ, вона знову завагітніла. 23 жовтня 2010 року Селін Діон народила близнюків Едді та Нельсона, на той момент співачці було вже 42 роки, а її чоловікові менеджеру Рене Анжелілу – 68.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Diane Kruger (@dianekruger)

Діана Крюгер

Американська актриса з німецьким корінням, 42-річна Діана Крюгер, народила первістка в листопаді 2018-го. Батько її маленької доньки – 49-річний актор Норман Рідус, найвідоміший за серіалом «Ходячі мерці».

Читайте також: 5 ЗІРКОВИХ МАМ, ЯКІ МАЮТЬ СВІЙ БІЗНЕС

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Nicole Kidman (@nicolekidman)

Ніколь Кідман

Першу біологічну дитину актриса Ніколь Кідман народила в 41 рік - 7 липня 2008 року на світ з'явилася дівчинка, яку назвали Сандей Роуз. Батько малюка – чоловік Ніколь Кідман, австралійський співак Кіт Урбан. Через два роки у сім'ї з'явилася ще одна дівчинка, але цього разу виносила її сурогатна мати.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Mariah Carey (@mariahcarey)

Мерайя Кері

Співачка Мерайя Кері вперше стала мамою у 42 роки – 30 квітня 2011-го вона народила близнюків, дівчинку та хлопчика, яких назвала Монро та Моррокан. З батьком близнюків, музикантом Ніком Кеноном, співачка розійшлася через 5 років після народження дітей і з того часу виховує доньку та сина одна.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Halle Berry (@halleberry)

Холлі Беррі

Американська актриса заміжня побувала неодноразово, але свого первістка, доньку Налу Аріелу, Холлі Беррі народила лише у 42 роки. Через 5 років у Нали з'явився братик - син Масео-Роберта. Беррі народила його 2013-го, коли їй було 47 років.

Джерело: moirebenok.ua

Статті на тему