UA
RU

Алекс Родрігес сфотографувався на тлі машини, яку подарував Дженніфер Лопес 

Редагувати переклад
Невже екс-спортсмен із тих чоловіків, які після розлучення забирають усі подарунки? Чи актриса сама вирішила відмовитись від усього, чим обдаровував її колишній коханий? 

Алекс Родрігес сфотографувався на тлі машини, яку подарував Дженніфер Лопес - Фото 1

Алекс Родрігес впевнено дивиться в майбутнє, але все ще продовжується триматися за деякі деталі минулого. 

У четвер 46-річний екс-наречений Джей Ло, який вишив "на пенсію" гравець Янкіз, в інстаграмі поділився фото, на якому він позує на тлі розкішних автомобілів. Серед них і те яскраво-червоне малятко — 911 Carrera GTS Porshe, яке він у 2019 році подарував своїй тоді ще нареченій на 50-річчя. 

Автомобіль, який можна купити майже за 150 тисяч доларів, був кастомізований — створений спеціально під Дженніфер. Як ви можете здогадатися, номери машини складалися з монограми JLO, а килимки в салоні також були прикрашені таким принтом. 

У записі від четверга Родрігес, одягнений з голочки у діловий костюм та оливково-зелена краватка, посміхається, спираючись на Порш. 

"Я дуже приземлений", - значилося у підписі для фото. 

Алекс Родрігес сфотографувався на тлі машини, яку подарував Дженніфер Лопес - Фото 2

Два роки тому такий подарунок для Лопес був дуже особливим, адже, як пояснив сам Родрігес, його обраниця досі не водила 25 років. 

Читай також: Зірка серіалу "Офіс" розповіла про бодішеймінг у кіноіндустрії 

Що можна подарувати тій, у якої вже все є? Потрібно бути креативним”. 

У відео, знятом у 50-й день народження Лопес, жінка захоплюється продуманістю Родрігеса.  

"Мені так подобається. У мене раніше ніколи не було машини. Люблю її. Люблю її, тату. Я плачу. Моє серце б'ється так швидко. Я так довго не була за кермом, але ця машина схожа на ту дитину, з якою я зможу впоратися”. 

Нагадуємо, що Алекс і Дженніфер відкликали заручини у квітні, сказавши, що вони все ж таки краще функціонують у статусі “друзів”, і планують такими залишатися в майбутньому. Пара почала зустрічатися у 2017 році, а про рішення одружитися заявила у березні 2019 року.  

Алекс Родрігес сфотографувався на тлі машини, яку подарував Дженніфер Лопес - Фото 3

«Дженніфер і Алекс катуютья зрозуміти, як бути колишніми, і залишатися при цьому друзями. Вони хочуть, щоб їх сприймали саме так. Дженніфер була величезной частиною життя дочок Алекса, і такою залишатимуться. Вона любить його дівчаток. Їхній розрив стає ще складнішим через дітей”, — прокоментував ситуацію джерело, наближене до зірок. 

Сам Родрігес зізнався, що на даний момент він добре почувається, і з надією дивиться в майбутнє, в якому для нього насамперед існують його доньки. 

«Я прожив п'ять дивовижних років партнерства, і ми разом з моїми дочками багато чого навчилися», - розповів Родрігес. Entertainment Tonight 

У минулому Родрігес і його дівчинки жили разом з 52-річною Лопес і власними дітьми — 13-річними близнюками Еммі та Максиміліаном (діти одружилися з актрисою з Марком Ентоні) — як одна велика і дружна сім'я.  

Родрігес також додав, що зараз у нього та його дочок є можливість взяти все найкраще з цього досвіду та почати рухатися вперед. 

 
 

 

 

Статті на тему