UA
  RU

  У новому фільмі Мирослава Слабошпицького знімуться Олександр Скашґорд та Дейн ДеХаан. Продюсером картини стане Даррен Аронофскі.

  Редагувати переклад
  Український режиссер Мирослав Слабошпицький, чия картина "Плем'я" стала лауреатом кінофестивалів у Каннах, Лондоні та Мілані знімає фільм за книгою Джона Вайланта "Тигр". У головних ролях знімуться Олександр Скашґорд ("Варяг", "Велика маленька брехня", "Меланхолія") та Дейн ДеХаан("Валеріан і місто тисячі планет", "Ліки від счастья").
  Мирослав Слабошпицький

  Фото: facebook.com/slaboshpytskiy

  Події фільму розгортаються на далекому сході росії наприкінці 90-х років минулого століття. У центрі сюжету — група людей, так звана «Команда тигрів», які працюють над захистом зникаючих видів тигрів від браконьєрів та лісозаготівельників. Герой Скашґорда — лідер «команді», якому доручають знищити тигра, який убив браконьєра з метою самооборони. ДеХаан зіграє молодого вченого-еколога.


  «Я дуже радий, що зніматиму цей фільм, і переповнений захопленням по відношенню до команди, яка згуртувалася навколо нього. Я дуже довго працював над історією Тигра, і можливість побачити її втілення – це мрія, що стала реальністю. Даррен — продюсер із винятковим смаком та талантом, а Олександр та Дейн — зірки, які трапляються раз у житті.», - прокоментував Слабошпицький у Фейсбуку.

  Олександр Скашґорд

  Фото: facebook.com/slaboshpytskiy

  Продюсерами картини стануть компанії Даррена Аронофські Protozoa та Бреда Пітта Plan B та Wild Bunch International.


  Читайте також: У КАННАХ ПОКАЗАТИ ФІЛЬМ ЗАГИБЛОГО В МАРІУПОЛІ МАНТАСА КВЕДАРАВІЧЮСА

  Статті на тему