UA
  RU

  ALEKSEEV презентував кліп на англомовний сингл "Forever"

  Редагувати переклад
  Таїнство народження пісні у новому відео "Forever" – ALEKSEEV представив кліп-емоцію на англомовний сингл.
  
  олексіїв кліпи

  У кожній композиції від першого слова чорнилом на аркуші паперу до миті, коли його почує світ — ціле життя. У новій відеороботі ALEKSEEV запрошує глядачів підглянути залаштунки створення музики. Про що думає популярний виконавець, залишаючись віч-на-віч із собою в момент творення? Танці під мелодію на улюблених вінілах, гра у футбол, роздуми під час ранкової кави, спогади почуттів – все заради пошуку відповідної емоції для кожного слова та звуку. Перемотуючи в пам'яті кадри зі свого життя знову і знову, артист надає потрібного забарвлення та «проживає» пісню.

  Читайте також: ARCTIC MONKEYS СТАНУТЬ ОДНИМИ З ХЕДЛАЙНЕРІВ SZIGET 2018

  За словами Алана Бадоєва, новий кліп на пісню Forever побудований виключно на особистості самого ALEKSEEV і показує, яким він є поза камерами.

  Кліп відрізняється від тих, які ми знімали раніше, адже зазвичай це були кіноісторії. На цей раз ми пішли іншим шляхом. Сконцентрували увагу на персоналіті Микити та його харизмі. У цьому відео ALEKSEEV можна розглянути як під мікроскопом. Кліп вимагав великої зосередженості та розкріпачення. І Микита із завданням впорався на відмінно!

  - Розповідає режисер Алан Бадоєв.

  "Forever" - це перша англомовна композиція у творчому портфоліо ALEKSEEV. Музику та слова пісні написали автори Кирило Павлов та Євген Матюшенко.

  Дивіться кліп ALEKSEEV на пісню «Forever»:

  Статті на тему