UA
RU

Алісія Вікандер та Майкл Фассбендер офіційно підтвердили, що стали батьками

Наразі шанувальники пари можуть вітати молоду сім'ю з поповненням.
Алісія Вікандер та Майкл Фассбендер офіційно підтвердили, що стали батьками.

Алісія Вікандер і Майкл Фассбендер вважаються однією з найзакритіших пар Голлівуду — вони намагаються максимально приховати своє особисте життя від сторонніх очей. Хоча, деяка інформація все ж таки просочується в маси.

Так, на початку серпня в Мережі з'явилася інформація про те, що Вікандер та Фассбендер вперше стали батькам, а після, папараці вдалося зробити кілька кадрів знаменитостей на прогулянці з малюком. Хоча сама пара жодних коментарів із цього приводу не давала.

У новому інтерв'ю для видання People акторка таки «відкрила завісу» свого особистого життя та підтвердила, що стала мамою. Вона розповіла про материнство та свої почуття до дитини:

Тепер я по-іншому почала дивитися на життя. З'явилося нове розуміння та усвідомлення загалом. Це чудово, і, швидше за все, багато з цього досвіду знадобиться мені в майбутньому в роботі,

- повідомила Алісія.

Читайте також: Дженніфер Лоуренс очікує появи на світ первістка 

Також знаменитість зізналася, що почувається «щасливішою і більш задоволеною, ніж будь-коли». Хоча акторка утрималася від відповіді на запитання: "Що змінилося в її житті з появою дитини?":

Я, мабуть, почекаю з відповіддю. Мені подобається пізнавати нове життя тут і зараз,

— каже Алісія Вікандер.

Нагадаємо, що пара зіграла весілля у 2017 році, після того, як три роки зустрічалися. Вперше Алісія та Майкл зустрілися на знімальному майданчику фільму “Світло між океанами”, де зіграли чоловіка та дружину.

Статті на тему