UA
RU

Алісса Мілано потрапила в аварію разом зі своїм дядьком 

Редагувати переклад
Актриса все ще бореться із психологічною травмою, а нинішній стан чоловіка залишається критичним.  

Алісса Мілано розповіла про подію, що сталася з нею та її дядьком у Лос-Анджелесі. 48-річна акторка сиділа на пасажирському сидінні, а за кермом був її родич. Поки машина продовжувала рухатися, а водій наближався до місця призначення, 63-річний чоловік пережив серцевий напад. Про це розповіла сама Мілано. Актриса зізналася, що ця подія стала для неї по-справжньому травматичною. 

“Вчора моя сім'я пережила жахливу та травматичну подію. Я була на пасажирському сидінні, а мій дядько Мітч за кермом, коли у нього стався серцевий напад, який зрештою спричинив аварію. Я вдячна людям, які зупинилися та допомогли нам. Я ніколи не зможу достатньо їх віддячити за їхню турботу та увагу. Їх, а також лікарів, медсестер та персонал лікарні, в якій ми опинилися. Дядько Мітч - дуже важливий член моєї родини. Він із нами щодня. Проводить час із моїми дітьми і є частиною кожного важливого моменту наших життів. Він усе ще в лікарні, і ми не впевнені, коли він видужає”. 

Після того, як акторка попросила всіх забезпечити її сім'ю приватністю у цей неймовірно болісний час, Мілано також порекомендувала всім пройти курси першої допомоги. 

Читай також: Перша акторка-трансгендер, номінована на “Еммі”, повторила долю своєї героїні із “Пози” 

«Не знаєш, коли твої знання знадобиться. Можливо, ви зможете врятувати чиєсь життя. Американський Червоний Хрест, багато лікарень та кожна інша організація надають спеціальні курси. Це невелика спроба, яка може мати велике значення. 

Алісса Мілано потрапила в аварію разом зі своїм дядьком - Фото 1

Мілано отримала величезну кількість слів підтримки соціальних мереж від деяких зі своїх знаменитих друзів. 

"Вимовляю молитву за твого дядька Мітча", - написала Ванда Сайкс, а актриса Тара Стронг сказала: "Так рада, що з тобою все гаразд". Девід Аркетт відповів трьома смайликами-червоними серцями, а Даніка МакКеллар написала: Молимося за вашу сім'ю!  

Згідно з прес-релізом California Highway Patrol, дядько актриси опинився на іншій смузі руху, втративши свідомість після серцевого нападу.  

Зрештою їм вдалося «зупинити Ford завдяки допомозі доброго самаритянина». Джерела в правоохоронних органах повідомили, що Мілано намагалася зробити штучне дихання своєму дядькові, доки не прибула перша допомога. 

Мілано не постраждала після інциденту і пізніше була доставлена ​​додому її чоловіком Девідом Бульярі. 

 

Статті на тему