UA
  RU

  Андра Дей прокоментувала чутки про роман із Бредом Піттом

  Чи є зерно правди у розмовах про те, що настільки різні люди могли сподобатися один одному?

  Якими б яскравими не були мрії фанатів щодо роману зірки фільму «Сполучені Штати проти Біллі Холідей» та актора та продюсера Бреда Пітта, Андра Дей не бажає ігнорувати подібний наклеп. Так, 36-річна співачка та дебютантка у кіномистецтві розповіла в інтерв'ю для розваги Сьогодні ввечері під час BET Awards 2021, що вона безперечно не зустрічається з чоловіком.


  Незважаючи на те, що і Дей, і Пітт були присутні на премії «Оскар» у квітні 2021 року, невідомо як подібні чутки могли з'явитися в принципі. Актриса наголосила, що вона та зірка фільму «Загадкова історія Бенджаміна Баттона» ніколи навіть не зустрічалися.

  «І я подумала, о, правда? Моя сестра пізніше запитала мене, чи я зустрічала Бреда Пітта. Я відповіла, що певно так. Ми не зустрічаємось. Ми навіть не знаємо одне одного. Це просто чудово. Ймовірно, комусь було просто нудно того дня».


  Що ж до її думки щодо актора, який отримав перший «Оскар» лише торік у категорії «Найкраща чоловіча роль другого плану» за участь у фільмі «Одного разу в Голлівуді», то Андра зазначила, що вона вважає його дуже талановитим та чудовим.

  Андра Дей прокоментувала чутки про роман з Бредом Піттом-Фото 1

  WESTWOOD, CA — NOVEMBER 09: Actor Brad Pitt attends a LA Fan event for the Paramount Pictures title «Allied» в Regency Village Theatre on November 9, 2016 в Westwood, California. (Photo by Jonathan Leibson/Getty Images for Paramount Pictures International)

  Читай також: Молодша сестра Брітні Спірс уперше прокоментувала опікунство співачки

  У неділю сама Андра отримала чергову нагороду за участь у фільмі "Сполучені Штати проти Біллі Холідей" на BET Awards 2021.


  У квітні в інтерв'ю Андра розповіла, що вона подумувала над тим, щоб припинити зніматися після того, як погодилася на роль легенди джазової музики, наголосивши, що вона витратила всі свої внутрішні ресурси.

  «Я просто мала довіряти тому, що говорила команда або що директор і режисер Лі Деніелс казав мені робити. У голові я постійно думала про те, що, мабуть, вони погодилися на менше, бо зрозуміли, що не можуть отримати від мене нічого кращого. Або що це найкраще, що вони можуть від мене отримати, і я вже це показую. Отже, я постійно думала, що вони просто пристосовують мене до образу».

  Андра Дей прокоментувала чутки про роман з Бредом Піттом-Фото 2

  Andra Day stars in THE UNITED STATES VS. BILLIE HOLIDAY від Paramount Pictures. Photo Credit: Takashi Seida.

  Незважаючи на всю складність ситуації, Андра зізналася, що вона може зіграти ще раз, якщо роль буде правильна.  «Якщо я погоджуюся на роль, вона повинна захопити мене так, як це зробило пропозицію з Біллі. І я не маю на увазі, що я маю бути заінтригована. Просто, що моя душа має прийти в гармонію з роллю. Тому що саме так сталося з Біллі».

   


   

   

  Статті на тему