UA
RU

Анджеліна Джолі поговорила з політиками про допомогу афганським жінкам

Редагувати переклад
Актриса намагається допомогти всім, хто цього потребує.
Анджеліна Джолі поговорила з політиками про допомогу афганським жінкам.

Анджеліна Джолі вкрай занепокоєна ситуацією, що склалася з жінками в Афганістані, тому вирішила звернутись із цим питанням до американських політиків. 14 грудня актрису прийняли в Капітолії, де вона та ще кілька представників законодавчої влади США обговорили погане становище афганських жінок. Джолі акцентувала увагу на тому, що вони часто стають жертвами домашнього насильства і запропонувала свої думки щодо цього.

Сенатори Мітт Ромні, Ліндсі Грем та конгресвумен Корі Буш підрезюмували у соціальних мережах зустріч зі знаменитістю та розповіли про можливий поворот подій.

Сьогодні у мене була дуже продуктивна зустріч з Анджеліною Джолі щодо становища жінок і релігійних меншин в Афганістані. Наша нація і все міжнародне співтовариство повинні разом працювати над тим, щоб уникнути гуманітарної катастрофи в Афганістані,

– повідомила у своєму твіттері Ліндсі Грем.

Читайте також: Брук Шілдс про ейджизм і про те, як вік впливає на особисте життя

Представники влади висловили своє захоплення прагненням Анджеліни Джолі допомагати іншим, які опинилися в біді. Сенатор Мітт Ромні написав у своєму обліковому записі на твіттері, що радий був обговорити з акторкою важливі питання та продумати стратегію допомоги афганським жінкам.

Зустрівся з Анджеліною Джолі, щоб обговорити, як ми можемо підтримати сім'ї та дітей у нашій країні та за кордоном. Я вдячний за все, що вона зробила як посол доброї волі, і за те, що вона продовжує активно захищати права пригноблених.

 

Анджеліна Джолі поговорила з політиками про допомогу афганським жінкам.

Корі Буш також не обійшла стороною зустріч із актрисою і розповіла про те, що вони разом обговорили закон про насильство щодо жінок і що рух Violence Against Women Act – VAWA заручився підтримкою такої впливової особи.

Я щаслива, що мені випала можливість співпрацювати з такими сильними жінками в рамках нашого руху щодо припинення домашнього насильства. Оскільки я сама пережила це, для мене ця боротьба має особистий характер. Спасибі Анджеліні Джолі, що не пройшла повз цю проблему і стала одним із лідерів у битві з насильством щодо жінок.

Нагадаємо, що актриса підтримує різні соціальні ініціативи та є послом доброї волі ООН. Анджеліна Джолі займається захистом прав жінок та боротьбою з домашнім насильством. Саме вона всерйоз вирішила зайнятися питанням проблематичного становища жінок Афганістану.

Статті на тему