UA
RU

Анджеліна Джолі: "Злочини проти жінок часто замовчуються"

Редагувати переклад
Тему сексуального насильства в Голлівуді було порушено на конференції Організації Об'єднаних Націй у Ванкувері (Канада).
Анджеліна Джолі: "Злочини проти жінок часто замовчуються" - Фото 1

Анджеліна Джолі. Фото: Getty Images

Американська актриса Анджеліна Джолі, як посол доброї волі ООН, закликала всіх жінок світу відкрито говорити про домагання та публічно карати винних.

Читайте також: ФІЛЬМ АНДЖЕЛІНИ ДЖОЛІ НОМІНОВАНИЙ НА «ОСКАР»

Джолі виступила на сцені з «полум'яною» промовою. За словами зірки, сексуальне насильство є «критичною перешкодою» у досягненні рівноправності жінок та чоловіків:

Сексуальне насильство скрізь: у тій сфері, де я працюю, у бізнесі, у вищій освіті, у політиці, у збройних силах, у всьому світі. Занадто часто про ці злочини проти жінок замовчують і висміюють їх, представляючи як дрібне правопорушення з боку того, хто не може керувати собою через хворобу, або як якусь перебільшену сексуальну потребу. Людина, яка погано поводиться з жінками, не сексуально стурбована. Він образливий… Сексуальне насильство дешевше, ніж куля, але в нього такі ж суттєві наслідки, які розгортаються з огидною передбачуваністю, роблячи його таким безжально ефективним».

Нагадаємо, нещодавно Джолі відвідала Найробі і зустрілася з 200 дівчатками-біженцями, що втекли від сексуального та гендерного насильства.

Статті на тему