UA
RU

Анджеліна Джолі розповіла про труднощі останніх років, і “одужання” її сім'ї 

Редагувати переклад
Актриса зізналася, як довелося її з Бредом Піттом дітям після розлучення батьків. 
Анджеліна Джолі розповіла про труднощі останніх років, і “одужання” її сім'ї.

Angelina є зіркою з двох British Vogue March 2021 covers.
© Craig McDean

 

З тих самих пір, як Анджеліна Джолі заявила про розлучення з Бредом Піттом, вона трималася в тіні, рідко даючи коментарі та ще рідше відповідаючи на запитання щодо її сім'ї. Проте, в інтерв'ю для британського Мода актриса щиро зізналася, що вона пережила за останні кілька років, а також, що зазнали її шестеро дітей. 

На запитання журналіста, чи почувається вона зараз щасливою, актриса відверто заявила, що не знає. 

“Я зосередилася на тому, щоб наша сім'я стала кращою за себе відчувати. Процес дуже повільний, як крига, що тане, і кров, що повертається в моє тіло”. 

І хоча 45-річна зірка кінематографа не впевнена у своєму щастя в даний час, вона висловлює хвилювання з приводу свого 50-го дня народження, що наближається. «Я відчуваю, що досягну успіху в 50». 

Хоча днями ми були на батуті, і діти заявили, що мені не варто стрибати, адже я можу поранитися. І я подумала, що все це дуже забавно: одного разу я була акторкою бойовиків, а зараз діти кажуть мені, що я можу завдати собі болю, розважаючись на батуті”.

Читай також: Зірковий пил: 4 аромати з нотою пачулі

Анджеліна Джолі розповіла про труднощі останніх років, і “одужання” її сім'ї.

Проте Анджеліна Джолі дала зрозуміти, що їй ніколи не вдавалося сидіти на одному місці. 

Вона зазначає, що прагнення до дії та пригод трохи ускладнює материнство, пояснюючи: «Я відчуваю, що мені не вистачає всіх навичок, щоб бути традиційною домогосподаркою. Незважаючи на те, що я хотіла мати багато дітей і бути мамою, я завжди представляла своє материнство в стилі Джейн Гудолл, мандруючи десь посеред джунглів», - продовжила Анджеліна. "Я не бачила його в тому істинному, традиційному сенсі". 

Тим не менше, володарка премії “Оскар” зазначила, що їй вдається з усім справлятися не в останню чергу завдяки дітям, які досить стійко реагують на все. Акторка зізналася, що вони допомагають їй у тому, що їй дається тяжко. 

Раніше зірка розповідала, що її діти були її головним пріоритетом. Розлучення з Піттом сталося саме через і заради них. 

"Я розлучилася заради благополуччя моєї родини", - сказала актриса. «Це було правильне рішення. Я продовжую зосереджуватись на зціленні». 

І хоча недавно з'явилися повідомлення про розбіжності між дітьми та Бредом, Анджеліна сказала, що їхні діти знають, що сталося насправді. Вона заявила: «Дехто скористався моїм мовчанням, і діти бачать брехню про себе в засобах масової інформації, але я нагадую їм, що вони знають свою правду та свою власну думку». 

 

Статті на тему