UA
RU

Анджеліна Джолі рятує пасіки у Провансі в рамках програми ООН

Редагувати переклад
Знаменитість продовжує свою ініціативу як посол доброї волі.
Анджеліна Джолі рятує пасіки у Провансі в рамках програми ООН-Фото 1

Кадр із відео

Анджеліна Джолі не перестає захоплювати своїх шанувальників. Ні, не своєю акторською грою (до речі, знаменитість вже давненько не з'являлася на великих екранах), а своєю благодійною діяльністю.

46-річна актриса вирушила до Провансу заради порятунку французьких пасік у рамках програми ООН. Вона не тільки була присутня на місці, Джолі одяглася в білий костюм пасічника і без краплі страху діставала стільники з вуликів самостійно. У п'ятихвилинному ролику, знятому американським Vogue, актриса також ділиться своїми враженнями від місії та від взаємодії з бджолами загалом.

Читайте також: Королева вулика: У всесвітній день бджіл Анджеліна Джолі позує в оточенні комах 

Актриса приєдналася до випускників програми "Від жінок бджолам" і дізналася багато про життя комах, а також їх важливу місію на планеті Земля. Це не просто освітній проект, він несе в собі більш масштабний сенс: після закінчення курсу жінки-випускниці отримають офіційні документи про те, що вони стали професійними пасічниками і можуть дбати і підтримувати бджолині сім'ї по всьому світу.

Досі я думаю, що щось знаю про бджоли та бджільництво, і нібито розуміла важливість цих комах. Насправді, коли заглиблюєшся у все це, стає зрозумілим, як мало відомо про них. Наприклад, ризик втрати близько 30% медоносних бджіл. Якщо не постійна праця професійних бджолярів, ми б давно втратили бджоли,

— каже акторка.

Анджеліна Джолі рятує пасіки у Провансі в рамках програми ООН-Фото 2

Кадр із відео

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі давно є послом доброї волі ООН і небайдужа до багатьох речей, що відбуваються у світі. Вона часто відвідувала гарячі точки, підтримуючи місцевих жителів, зокрема жінок та дітей. Також актриса завела сторінку в Інстаграм, щоб публічно підтримати населення Афганістану, яке зараз перебуває під владою терористичної організації “Талібан”.

Статті на тему