UA
  RU

  Анджеліна Джолі: «Весілля з Бредом було звичайним»

  Редагувати переклад

  Анджеліна Джолі та Бред Пітт продовжують розкручувати свій новий фільм «Лазурний берег», розкриваючи секрети особистого життя. Днями актриса розповіла про власне весілля.

  Весілля Анджеліни Джолі та Бреда Пітта


  За словами Анджеліни Джолі, весілля з Бредом Піттом мало що змінило у їхньому житті. Відносини пари кардинально змінилися лише тоді, коли актори підписали документи про спільну опіку над усиновленими дітьми — Захарою та Меддоксом.

  Ми вирішили стати батьками, назавжди присвятити себе одне одному. Наше весілля не йде в жодне порівняння з цією подією, - пояснила Джолі.


  Читайте також: Анджеліна Джолі: «У мене настала менопауза»

  Актриса розповіла, що вирушила з Бредом Піттом на розпис у перерві між діловими зустрічами.

  Перед нами поклали свідоцтво про шлюб. Бред запитав: "Хіба ми не повинні встати?". Суддя відповів «ні», і раптом ми зрозуміли, що одружені. Момент був не найурочистіший.


  До речі, урочиста церемонія одруження у Анджеліни Джолі та Бреда Пітта таки відбулася, але за кілька місяців до підписання офіційних документів у штаті Каліфорнія. Весілля актори влаштували 23 серпня 2014 року, у старому замку Шато Міраваль (Chateau Miraval) на півдні Франції. У церемонії взяли участь і діти пари: під вінець Анджеліну вели сини Меддокс та Пакс, пелюстками троянд наречену обсипали Захара та Вів'єн, а обручки молодятам підносили Шайло та Нокс.

  Статті по темі:

  Фото 20-річної Анджеліни Джолі виставлено у Лондоні
  «Ефект Джолі»: чи так потрібна лапароскопія  Статті на тему