UA
  RU

  Анджеліна Джолі у Бориславі. Україну вона відвідала за власною ініціативою.

  Редагувати переклад
  Актриса та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Борислав, де поспілкувалася з українськими дітьми-переселенцями. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Бориславська міська рада.
  Джолі

  Фото: facebook.com/boryslavrada

  Анджеліна Джолі у Бориславі. Україну вона відвідала за власною ініціативою.-Фото 2
  Джолі 2
  Джолі


  Актриса відвідала навчально-реабілітаційний центр «Гармонія», де поспілкувалася з дітьми, що виховуються в закладі, а також із дітьми, що прибули з регіонів, де ведуться бойові дії.

  «Актриса та її команда прибули до дітей із подарунками, гарним настроєм. Також пані посол поспілкувалася з дітьми з Луганщини», – йдеться у повідомленні.


  Анджеліна Джолі прибула до Львова з гуманітарною місією. Вона відвідала лікарню, де лежать діти, що потерпіли від ракетного удару російських військових по вокзалі біля Краматорська.

  Також актриса завітала до львівської школи-інтернату та відвідала залізничний вокзал, де вона зустрілась та поспілкувалася з волонтерами, психологами та лікарями.

  «Україну актриса відвідала з власної ініціативи, Управління Верховного комісару ООН у справах біженців не має жодного відношення до цього візиту», — повідомив Солтмарш електронним листом.


  Читайте також: «ХОЧУ ДАТИ ЇМ СТАБІЛЬНІСТЬ». БЕНЕДИКТ КАМБЕРБЕТЧ ПРО БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ, ЯКІ ЖИТИМУ У ЙОГО БУДИНКУ

   

  Статті на тему