UA
RU

Анджеліна Джолі завела свій YouTube-канал

Редагувати переклад
Тепер акторка поповнила ряди відеоблогерів.

Анджеліна Джолі завела свій YouTube-канал-Фото 1

Днями стало відомо, що 44-річна Анджеліна Джолі завела особистий YouTube-канал, на якому опублікувала вже два ролики. Вони демонструють її роботу як спецпосланець.

На одному актриса виступає на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку навесні цього року, а друга присвячена її доповіді на сніданку Women in Entertainment журналу The Hollywood Reporter у 2017 році.

Читайте також: КЕЙТ БЛАНШЕТТ ПОВІДОМИЛА ПРО МОЖЛИВЕ ЗАВЕРШЕННЯ КАР'ЄРИ

Канал актриси демонструватиме її гуманітарну діяльність. Жодного слова про творчу кар'єру! В описі зазначено як і коли Джолі була призначена спецпосланцем, у чому полягає робота її організації.

Після багатьох років відданого служіння Верховної комісії ООН у справах біженців Анджеліна Джолі була призначена спецпосланцем організації у квітні 2012 року. Джолі фокусується на великих кризах, які призводять до масової міграції населення, займається інформуванням та представляє Верховну комісію ООН у справах біженців на дипломатичному рівні. Вона внесла великий внесок у життєво важливе питання допомоги людям, які були змушені залишити свої будинки,

- Сказано в описі.

Анджеліна Джолі завела свій YouTube-канал-Фото 2

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі вперше зіткнулася з бідними країнами та рівнем життя в них, коли працювала над зйомками фільму «Лара Крофт: Розкрадача гробниць» у Камбоджі у 2001 році. Після цього актриса звернулася до Світового комісару ООН для отримання детальної інформації щодо проблеми третього світу. З того часу Джолі почала регулярно відвідувати бідні країни, в яких відбуваються військові конфлікти, та табори біженців у всьому світі.

Статті на тему