UA
  RU

  Арета Франклін померла у віці 76 років

  Редагувати переклад
  Королева соула померла 16 серпня.
  Арета Франклін померла у віці 76 років.

  Померла Арета Франклін. Фото: Getty Images

  Іноземні ЗМІ з посиланням на сім'ю виконавиці повідомили, що Арета Франклін померла о 9 (за місцевим часом) у своєму будинку в Детройті. Причиною смерті 50-річної діви називають онкологічне захворювання, від якого зірка лікувалася останні кілька років.


  Після перенесеної в 2011 році операції її постійно переслідували проблеми зі здоров'ям, внаслідок чого вона скасовувала безліч концертів. У 2013 році вона повернулася на сцену і вирушила у великий тур, початок якого було покладено у Детройті. У 2017 році Арета Франклін повідомила про завершення кар'єри.

  В один із найпохмуріших моментів нашого життя ми не можемо знайти відповідних слів, щоб висловити наш біль. Ми втратили основу нашої родини. Кохання, яке вона дарувала своїм дітям, онукам та племінникам, не знала меж», — йдеться в офіційній заяві родини Франклін.


  Протягом музичної кар'єри 20 альбомів співачки входили до першої десятки американських хіт-парадів, дюжина синглів продавалася тиражем понад мільйон екземплярів, а сама співачка була удостоєна 18 нагород «Греммі».

  Статті на тему