UA
RU

Армі Хаммера звинувачують у жорстокому зґвалтуванні 

Редагувати переклад
Поліція Лос-Анджелеса розпочинає розгляд. 
Армі Хаммера звинувачують у жорстокому зґвалтуванні - Фото 1

Армі Хаммер категорично відкинув звинувачення у згвалтуванні та жорстокому поводженні від колишньої партнерки. 

У четвер, 18 березня, відома адвокат Глорія Оллред і жінка на ім'я Еффі, яка відмовилася назвати своє прізвище, розповіли пресі про передбачувані стосунки останньої з актором. 

Під час прес-конференції Еффі заявила, що їхні стосунки розпочалися у 2016 році після зустрічі у Facebook. Еффі, якій тоді було 20 років, зізналася, що «закохалася в нього миттєво». 

Через те, як їхні стосунки розвивалися, Еффі зрозуміла, що Хаммер використовує звичні тактики маніпуляції як перевірку відданості дівчини. Поведінка зірки фільму “За статевою ознакою” стала дуже жорстокою, а сам актор за визнанням жертви знущався з неї і ментальної, і емоційно, і фізично. 

Якось усе дійшло до того, що Армі за словами жертви зґвалтував її. 

“24 квітня 2017 року Армі Хаммер жорстко ґвалтував мене протягом чотирьох годин у Лос-Анджелесі. Під час акту він постійно бив мене головою об стіну, а також по обличчю. Він робив інші акти насильства, на які я не погоджувалася. Я думала, що він мене вб'є.

Читай також: Зірковий поспіль: Періс Хілтон, Венсан Кассель, Зендая та інші у нових рекламних кампаніях модних будинків 

Еффі зізналася, що вона намагалася уникнути актора під час зазначеного інциденту, але Армі пошкодив її ступні, щоб їй було боляче ходити. 

Адвокат Хаммера заперечує будь-які звинувачення проти його клієнта. 

«Листування Еффі з містером Хаммером підриває і спростовує її обурливі звинувачення. Пан Хаммер відповів, давши зрозуміти, що не хоче підтримувати з нею такі стосунки», - заявив адвокат Армі. 

Судячи з скріншоту їхнього передбачуваного листування від липня 2020 року, наданого E! Новини адвокатом  Бретлером, Еффі описала свої відверті сексуальні бажання Армі нібито відповіла Еффі так: «Я не збираюся займатися з тобою подібним саме зараз. Це ніколи не закінчується добре. Ми можемо поговорити і залишитись друзями, але я не можу цього зробити». 

“У містера Хаммера ніколи не було наміру поставити в незручне становище або викрити фетіші Еффі або збочені сексуальні бажання, але тепер вона порушила це питання на інший рівень, найнявши громадянського юриста для проведення публічної прес-конференції. З правдою на його боці, пан Хаммер вітає можливість внести ясність», — йдеться у заяві адвоката актора. «З першого дня пан Хаммер стверджував, що всі його взаємодії з Еффі — і, якщо на те пішло, з усіма іншими його сексуальними партнерками — повністю погоджувалися та обговорювалися заздалегідь, а також були взаємними. Привернення уваги та необдумана юридична пропозиція лише ускладнять можливість реальним жертвам сексуального насильства домогтися справедливості, на яку вони заслуговують”.  

 

Статті на тему