UA
RU

Армі Хаммеру, звинуваченому в сексуальному насильстві, призначено лікування від алко-, нарко та секс-залежностей 

Редагувати переклад
Зірка фільму “Клич мене своїм ім'ям” ступив на шлях боротьби з власними демонами. 

34-річний Хаммер був уперше помічений в аеропорту Джорджтауна майже два тижні тому пильним фанатом, який бачив, як він прощався з колишньою дружиною Елізабет Чемберс та їхніми двома дітьми.  

"Елізабет і діти висадили його і пройшли з ним так далеко, як це було можливо", - написав чоловік, який розпізнав у чоловікові відомого актора. «Було багато обіймів та емоцій».  

Хаммер зрештою полетів у лікувальний центр у передмісті Орландо, штат Флорида, та зареєструвався 31 травня. Представники колишнього подружжя не відповіли на запит преси про коментарі. Адвокат Хаммера також відмовився давати будь-які пояснення щодо цього питання. 

“Всі дивляться на Армі, і вважають, що в нього завжди було життя з привілеями, і це обов'язково має означати, що він не мав проблем у молодості, і що все було чудово. Але не завжди речі трапляються саме так. Просто тому, що ти походиш із заможної сім'ї з величезними фінансовими ресурсами, не означає, що у твоєму житті немає проблем”, — розповіло джерело, наближене до актора в інтерв'ю. Vanity Fair у замітці, опублікованій у вівторок. 

Друг сім'ї Хаммера підтвердив, що актор має намір поправити своє здоров'я та розпочати боротьбу за опікунство над дітьми. 

"Це яскравий знак того, що Армі має намір взяти знову під контроль своє життя, і він знає, що це крок на шляху до одужання та покращення його стану". 

Армі Хаммеру, звинуваченому в сексуальному насильстві, призначено лікування від алко-, нарко та секс-залежностей - Фото 1

 

Елізабет Чемберс подала на розлучення із зіркою фільму “Ребека” у липні 2020 року – за місяці до поширення чуток про пристрасть актора до канібалізму. Торік у жовтні Армі відмовився боротися за спільне з екс-дружиною опікунство над дітьми — Харпер та Форд. 

Читай також: Шеннон Доерті руйнує голлівудські стандарти краси, публікуючи селфі без макіяжу. 

Актор, відомий у кіно за своїми персонажами аристократичного походження, зав'язав у секс-скандалі, який розпочався у січні. Тоді безліч жінок, серед яких і колишні подружки Хаммера, такі як Кортні Вучкович та Пейдж Лоренц, звинуватили чоловіка в емоційному та сексуальному аб'юзі. 

У березні жінка на ім'я Еффі звинуватила Хаммера у «жорстокому» зґвалтуванні. Після її прес-конференції поліція Лос-Анджелеса підтвердила, що розпочала розслідування щодо Хаммера. Хаммер через свого адвоката категорично заперечував будь-які правопорушення щодо жінок.

Армі Хаммеру, звинуваченому в сексуальному насильстві, призначено лікування від алко-, нарко та секс-залежностей - Фото 2

 

“З першого дня містер Хаммер стверджував, що всі його взаємини з Еффі, а також іншими його сексуальними партнерами відбувалися виключно за згодою, були обговорені, узгоджені. Звинувачення Еффі, що шукає уваги, тільки зроблять складніше життя реальним жертвам насильства або жорстокості в бажанні домогтися правової справедливості, на яку вони заслуговують”. 

Що ж до кар'єри, то після скандальних заяв у бік Хаммера актор втратив кілька контрактів. Так, Дженніфер Лопес відмовилася від його послуг у роботі над її новим проектом, а агентство WME, з яким завжди співпрацював Армі, вирішило його більше не представляти. 

Статті на тему