UA
  RU

  Авріл Лавін вперше побачила світ через два роки мовчання

  Редагувати переклад
  Канадська виконавиця відвідала публічний захід.
  Авріл Лавін вперше вийшла друком через два роки мовчання-Фото 1

  Авріл Лавін. Фото: instagram.com/avrillavigne

  33-річна артистка Авріл Лавін одягла довгу чорну сукню в підлогу і стала гостею благодійного вечора Race To Erase MS Gala, який пройшов в одному з готелів Беверлі-Хіллз. 


  Співачка вже досить довго не виходила у світ, не радувала шанувальників новими аудіо- та відеороботами та не робила публічних заяв. Тому її поява викликала справжній ажіотаж. Авріл була в хорошому настрої і навіть дала інтерв'ю журналістам про свої музичні плани:

  Це буде найпотужніший альбом. Я працюю над ним уже три роки. Думаю, за два тижні я закінчу свою роботу над ним і презентую його цього року. Я знаю, що моїм шанувальникам довелося довго чекати, і деякі з них були вкрай незадоволені цим. Але повірте мені, я роблю все, що можу і хочу, щоб все вийшло ідеально. Я обіцяю, що ці очікування та моя важка робота будуть виправдані».


  Авріл Лавін вперше вийшла друком через два роки мовчання-Фото 2

  Авріл Лавін. Фото: instagram.com/avrillavigne

  Нагадаємо, у 2015 році Авріл Лавін діагностували хворобу Лайма — небезпечне інфекційне захворювання, яке було спричинене укусом кліща. Після кількох місяців складного лікування співачка оголосила про розлучення з чоловіком Чадом Крюгером, внаслідок чого, як стверджують джерела, впала в депресію. Тепер же в її житті, зважаючи на все, нарешті все налагодилося, і вона готова повернутися на сцену.

  Статті на тему