UA
  RU

  Бар Рафаелі засуджено за ухилення від сплати податків

  Редагувати переклад
  Ізраїльська супермодель Бар Рафаелі змушена сплатити штраф. 

  Бар Рафаелі засуджено за ухилення від сплати податків.

  За ухилення від сплати податків Бар Рафаелі оштрафований на 2,5 мільйона шекелів (близько 730 тисяч доларів), а також має відбути покарання у вигляді дев'яти місяців на громадських роботах.

  35-річна модель прибула до суду у супроводі матері Ципі Левін, яка за тими самими звинуваченнями має заплатити штраф, а також відбути 16-місячний термін. 

  Обидві жінки підписали угоду про визнання вини минулого місяця в рамках багаторічного кримінального розслідування про ухилення від сплати податків. 

  Читайте також: МЕГАН МАРКЛ ЗВИНУВИЛА ТАБЛОЇДИ В ТОМУ, ЩО ВОНИ ЗРУШИЛИ ЇЇ ВІДНОСИНИ З БАТЬКОМ

  Бар Рафаелі стверджувала, що в цей період мала стосунки з Леонардо ДіКапріо та прошивала у США, а не в Ізраїлі. Але прокурори заявили, що вони з матір'ю використали це як прикриття, щоб приховати десятки мільйонів доларів від ізраїльських податкових органів у період між 2009 та 2012 роками. Ізраїльський суд ухвалив, що її відносини з ДіКапріо не кваліфікуються як «сімейна одиниця», і тому вона не може використати своє проживання у США як привід не сплачувати податки.  

  У відповідний період часу Бар було близько 20 років, вона працювала як міжнародна модель і не займалася фінансовими питаннями,

  - йдеться у заяві адвоката.

  Ця історія негативно позначилася на іміджі моделі, але вона, як і раніше, залишається популярною персоною у своїй країні та за її межами. 

  Статті на тему