UA
  RU

  Барак Обама вибрав актор на роль самого себе у потенційному байопіку 

  Редагувати переклад
  Екс-президент, як і його дочки, підтримують кандидатуру репера Дрейка. 
  
  Барак Обама вибрав актор на роль самого себе в потенційному байопіку - Фото 1

  Канадський виконавець Дрейк отримав офіційне схвалення Барака Обами втілити свого персонажа в майбутньому байопіку. 

  “Я можу сказати, що Дрейк схожий на людину, якій під силу зробити все, що вона захоче. Я маю на увазі те, що вона справді талановита, дуже талановита людина. Тому, якщо настане час, і якщо він готовий…”, – розповів Барак Обама в інтерв'ю 360 With Speedy Morman. 

  Коли ведучий програми Морман запитав колишнього президента США, чи є вже у канадського виконавця "штамп схвалення", Обама вирішив послатися на своїх дочок - 22-річну Мала та 19-річну Сашу. 

  "Важливіше те, що Дрейк має схвалення моєї родини", - запевнив Барак, який нещодавно випустив власні мемуари під дуже провокаційною і рішучою назвою "Земля обітована". “Я підозрюю, що Мала та Саша будуть особливо раді побачити саме Дрейка у ролі мене”. 

  Незважаючи на те, що нині не відбуваються зйомки жодного можливого байопіку про життя та роботу Обами, сам екс-глава держави вже встиг з'явитися кілька разів на екранах. Так, Барак знявся у міні-серіалі "Правило Комі", який розповідає про вибори 2016 року, внаслідок яких президентом США став Дональд Трамп. 

  Барак Обама вибрав актор на роль самого себе в потенційному байопіку - Фото 2

  Читай також: Dior не збирається "відмовляти" від Джонні Деппа 

  Нагадуємо, що у фільмі 2016 року “Баррі” місія зобразити 20-річного майбутнього главу Америки дісталася Девону Терреллу, а у картині “Саутсайд з тобою” про відносини політика зі своєю дружиною Мішель зіграти Обаму удостоївся честі Паркер Сойєрс. 

  Вперше Дрейк, який розпочинав свою кар'єру саме як учасник підліткової драми “Деграссі” на канадському телебаченні, висловив бажання зіграти Барака Обаму ще 2010 року. Тоді про це він повідомив виданню Папір. 

  “Я сподіваюся, що незабаром хтось зніме фільм про життя Барака Обами, щоб я зміг зіграти його. Я дивлюся на всі його виступи. Якщо бачу його на телебаченні, то ніколи не перемикаю канал. Я звертаю увагу на особливі нотки та градації у його голосі”, — натхненно зізнавався репер Дрейк. 

   

  “Якщо ви запитаєте будь-кого, з тих, хто знає мене добре, вони підтвердять, що я чудово підробляю інтонації. Повільно але вірно. Я не навчаюся цьому, тому що поки що немає необхідності, але я безперечно звертаю увагу на деталі. Отже, коли прийде день, мені не доведеться заново вчитися говорити так, як це робить він”, - додав Дрейк. 

  Тепер варто лише сподіватися, що бажання Обами та репера співпадуть. Чекаємо нових новин про зйомки шедеврального байопіка.

  Статті на тему