UA
  RU

  Белла Хадід розповіла у чому була причина її депресивного стану

  Редагувати переклад
  Модель вже не вперше говорить про проблеми зі своїм ментальним здоров'ям.
  
  Белла Хадід розповіла в чому була причина її депресивного стану.

  Instagram/@bellahadid

   

  Модельний бізнес може здаватися не таким райдужним, як багато хто його уявляє, і він викликає безліч проблем, у тому числі з психологічного погляду. 25-річну Беллу Хадід також не оминули стороною ментальні проблеми, але дівчина не побоялася говорити про це та розповіла своїм шанувальникам про те, що саме похитнуло її.


  В інтерв'ю для видання WSJ Magazine знаменитість поділилася тим, що часто вона перебувала в "дивному психічному стані" і їй "було складно вийти з дому, тому що завжди потрібно було думати, що одягнути". Вона дуже втомлювалася від цього. І головною причиною стало те, що дівчина не користувалася послугами особистого стиліста та продумування щоденних аутфітів увігнало її в депресивний стан.

  Минулого року для мене було дуже важливо зрозуміти, що навіть якщо люди говорять про мій стиль, не важливо, імпонує він їм чи ні, це, як і раніше, залишається моїм стилем. Коли я виходжу з дому вранці, я думаю про те, чи робить мене це щасливою? Чи добре я почуваюсь у цьому і чи комфортно мені?


  - каже дівчина.

  Раніше Белла Хадід вже розповідала, Що у неї бувають панічні атаки та депресія, від якої вона страждає з підліткового віку і до цього дня. Також модель зізналася, що не обходилося без алкоголю, як заспокійливий.

  Моя соціальна тривожність повільно підкралася, коли мені виповнилося двадцять. Мені стало все важче виходити на вулицю, не випивши жодної чарки, щоб заспокоїти нерви, через що я взагалі не хотіла туди виходити, тому просто впадала у сплячку між кастингами та проектами.


  Белла Хадід розповіла в чому була причина її депресивного стану.

  Instagram/@bellahadid

  В інтерв'ю модель пояснила, чому наважилася поділитися зі своїми шанувальниками фотографіями, де вона розбита і в стані депресії: "У мене були складні депресивні епізоди, і коли моя мама або лікар запитували, як я, замість слів я просто надсилала їм свої заплакані фотографії", - сказала вона. “Тоді мені було простіше таким чином транслювати свої почуття, тому що я не знала як описати цей стан словами. Я просто відчувала болісний, виснажливий душевний і фізичний біль, і не знала, звідки вона береться.

  Читайте також: Брітні Спірс назвала дві причини, чому інтерв'ю Джеймі Лінн її розлютило.

  Хадід зізналася, що зовсім не шкодує, що відверто перед своїми шанувальниками і постом вона хотіла донести головний посил, що як би красиво не було в стрічці в соціальних мережах - "усі ми зроблені з однієї матерії". І модель рада, що в неї є можливість "просто говорити правду і бути вищою за всі ці красиві фотографії".  Статті на тему