UA
RU

Бен Аффлек зізнався, що шлюб із Дженніфер Гарнер змусив його звернутися до алкоголю 

Редагувати переклад

Актор поговорив на тему минулих стосунків, а також про те, чому його поновлений роман із Дженніфер Лопес здається публіці таким цікавим. 

Бен Аффлек ще ніколи настільки відверто не говорив про своє особисте життя як 14 грудня в ефірі шоу Говарда Стерна. Так, під час інтерв'ю він не лише обговорив свій нинішній роман, але також поговорив і про свій шлюб із Дженніфер Гарнер, зізнавшись, що він почав вживати алкоголь, бо відчував себе в пастці. Бен зазначив, що розлучення з екс-дружиною давно назрівало, але аж до 2017 року вони намагалися бути разом заради дітей. 

Бен Аффлек зізнався, що шлюб із Дженніфер Гарнер змусив його звернутися до алкоголю.

HOLLYWOOD, CA — Жовтень 10: Actor Ben Affleck вважає, що прем'єра Warner Bros Pictures' The Accountant в TCL Chinese Theatre on October 10, 2016 в Холліуді, Каліфорнія. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

«Я розумів, що нещасливий, але я не знав, як бути з дітьмими. Тоді я випивав пляшку скотчу і засинав на дивані, але це був не вихід”, — зізнався Бен, зазначивши, що зрештою вони з Дженніфер зрозуміли, що їхній шлюб не той приклад, який вони хотіли б показувати своїм дітям.

“Ми мали шлюб, який ми не могли змусити працювати. Таке трапляється. Вона — та, яку я люблю і поважаю, але та, на якій я більше не мав бути одружений», — пояснив Аффлек, додавши, що їхнє розлучення з Гарнером не було таким драматичним, як його описували в пресі.

Бен Аффлек зізнався, що шлюб із Дженніфер Гарнер змусив його звернутися до алкоголю.

Читай також: Брітні Спірс вперше прокоментувала скандальне інтерв'ю про розрив із Джастіном Тімберлейком 

«Ми все робили дружно. Ми намагалися як могли. Чи були у нас напружені моменти? Чи були у нас непорозуміння щодо опікунства? Чи нам було складно? Чи злилися ми? Відповідь на всі запитання — так, але, зрештою, всі наші дії були пов'язані з повагою”, — зазначив Аффлек, додавши, що він знав, яка Джен хороша мама, і сподівався, що вона також думає і про нього в ролі батька.

Саме діти вплинули на рішення чоловіка нарешті припинити шлюб, бо розумів, як сильно ситуація впливає на них.  

“Лікування залежності – страждання. Ти так сильно страждаєш, що часом усередині відчуваєш, що тобі все скінчено. Мені пощастило, тому що я не дійшов до точки неповернення, коли міг втратити щось дуже важливе. Не кар'єру чи гроші, а стосунки з дітьми”. 

Аффлек вірить, що якби він досі був із Гарнер, то він продовжував би вживати алкоголь. Зараз актор може сказати, що йому ще жодного разу не захотілося випити. 

 

Статті на тему