Edit page title Бен Аффлек розповів про "прекрасний" роман з Дженніфер Лопес вперше з моменту їх возз'єднання. 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Бен Аффлек розповів про “прекрасний” роман з Дженніфер Лопес вперше з моменту їх возз'єднання – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Бен Аффлек розповів про "прекрасний" роман з Дженніфер Лопес вперше з моменту їх возз'єднання. 

Редагувати переклад
Але актор все ще не готовий розповідати публіку докладні деталі феєричного рішення знову зійтись. 
Бен Аффлек розповів про "прекрасний" роман з Дженніфер Лопес вперше з моменту їх возз'єднання.

NEW YORK, NEW YORK - OCTOBER 09: Ben Affleck and Jennifer Lopez Attend The Last Duel New York Premiere на Rose Theater на Jazz в Lincoln Center's Frederick P. Rose Hall on October 09, 2021 в Нью-Йорку. (Photo by Arturo Holmes/Getty Images)

Бен Аффлек дуже вдячний долі за те, що йому вдалося знову поєднатися з неймовірною Дженніфер Лопес. 

Актор, який зустрічається зі своєю не лише колишньою дівчиною, а й нареченою, з квітня 2021 року, вперше розповів, що стояло за знаковим возз'єднанням, за яким спостерігали мільйони. Історія оновленого кохання Бена і Джей буквально "вибухнула" Інтернет, і стала предметом чуток і пересудів. 

“Я точно можу сказати, що те, що відбувається у моєму житті, – чудово. І те, що я справді ціную зараз у своєму житті — те, що роман відображає її. Це чудова історія. Велика історія. Можливо, одного разу я все розповім. Можливо, я напишу роман та спалю його”. 

Аффлек також щиро розповів в інтерв'ю для WSJ. Журналпро те, як йому вдалося отримати другий шанс не тільки в кар'єрі і в особистому житті, але і як простому людині.  

Читай також:Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року

"Життя складна річ. Ми постійно помиляємось, і сподіваємось чогось навчитися на помилках. Єдине, що вам дійсно потрібно, щоб скористатися можливостями, які надає це зростання, — другий шанс”.

Бен Аффлек розповів про "прекрасний" роман з Дженніфер Лопес вперше з моменту їх возз'єднання.

Ben Affleck & Jennifer Lopez «Gigli» - Premiere в Національному Theatre in Westwood, California, United States. (Photo by SGranitz/WireImage)

Аффлек також зазначив, що його життя зараз відображає не тільки те, якою людиною вона хоче бути, а й те, якою вона на даний момент є. 

«Хто не ідеальний, але той, хто працює, який дбає про те, щоб бути чесним, вірним собі та відповідальним. Не можна сказати, кому ці відносини вигідніші, не вдаючись у плітки”. 

Тим часом минулого місяця Лопес в інтерв'ю для "Сьогодні" розповіла, що вона все ще вірить у шлюб, незважаючи на те, що сама розлучалася тричі.  

"Не знаю, але так, напевно, скажу "так"", - зазначила актриса, коли у неї запитали, чи погодиться вона колись знову вийти заміж. “Я все ще вірю у “довго та щасливо” на 100 відсотків”. 

 

Статті на тему